Üniversitelerin desteğiyle Seyahat Teknoloji Eğitimleri başladı

Seyahat Teknoloji Eğitimleri Türkiye’nin en büyük üniversitelerinin Turizm Bölümlerinin desteğiyle başladı.

Otellere sunduğu 360° online kanal yönetim ve teknoloji çözümleriyle otellerin internet üzerinden yaptıkları satışları arttıran Hotel Linkage’ın internet üzerinden gerçekleşecek ücretsiz eğitim etkinliği başladı. 8 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında, yaklaşık 10 hafta sürecek etkinlikte önde gelen akademisyen ve alanında uzman isimler yer alacak.

Bu eğitimlere katılanlar dijital pazarlama stratejileri, web sitesi tasarımının incelikleri, metasearchler, otellerin online seyahat acenteleriyle yaşadığı parite problemi, etkili Google Analytics ve Yandex Metrica kullanımı gibi konularda üst düzey eğitim alıp ücretsiz sertifika sahibi olacak.

Serinin ilk eğitimi ‘Online Kanallarda Satışlarınızı Arttıracak Stratejiler’ Doç. Dr. Gürel Çetin’in açılış konuşmasıyla 8 Ekim Perşembe günü gerçekleşti. Hotel Linkage ekibinden Erhan Kaya, Caner Gültekin ve Şule Güleryüz’ün katkılarıyla gerçekleşen eğitime internet satışlarını arttırmak isteyen otelciler yoğun ilgi gösterdi.

10 hafta boyunca perşembe günleri saat 15.00’da gerçekleşecek eğitimlere Hotel Linkage bünyesinde kurulan şirketlere yaratıcı ve dijital çözümler sunan Digihens de katkı sağlayacak.

Eğitim serisine katkı sağlayacak isimler arasında myhotelshop’un kurucu ve CEO’su Ullrich Kastner; TUADER Başkanı Prof. Dr. Muharrem Tuna; The Ritz-Carlton Gelir Yönetimi Direktörü Zeynep Adıgüzel; Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Okulu Direktörü Teoman Alemdar; yieldPlanet’den alanında uzman Pawel Rytel gibi isimler bulunmakta.

Etkinlik kaydına ve daha detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYIN: