Coral Travel kış sezonu programını açıkladı

Tur operatörü Coral Travel, 2020/21 kış sezonu için uçuş ve tur programının detaylarını açıkladı. Coral Travel, kış sezonunda Türkiye ve Tanzanya’ya ağırlık verecek.  

Coral Travel ve Sunmar, 23 Ekim tarihinde Rixos Premium Belek’te acenta temsilcileri ve çalışma ortaklarıyla bir araya geldi.

Düzenlenen etkinlik kapsamında Coral Travel Ticari Direktörü Ercüment Ünalan, 2020 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Turizm endüstrisinin 2020 yılında salgın nedeniyle bir zor dönem yaşadığını belirten Ercüment Yunalan; “Bu zorlu süreçte Coral Travel ile çalışan tüm acentelere içtenlikle teşekkür ederim. Birbirimizi desteklemeye devam edersek pandemi sonrasında işlerimiz 2019’dan daha iyi olacak” dedi.

Coral Travel, 2020/ 21 kış sezonu için farklı uçuş programları ile 6 ana destinasyona odaklanmayı planlıyor.

ANTALYA PROGRAMI

Coral Travel, kış sezonuna yönelik uçuş programında Kasım ayından itibaren Rusya’nın 10 şehrinden (Moskova, St. Petersburg, Kaliningrad, Kazan, Yekaterinburg, Novosibirsk, Rostov-on-Don, Samara, Perm, Ufa) Antalya’ya charter uçuşları düzenleyecek.

Coral Travel, Antalya’da MAXX Royal, Rixos, Delphin, Sueno zincirlerinin yanı sıra Xanadu otellerinde tatil programları sunacak.

TÜRKİYE’DE KAYAK TATİLLERİ

2020/21 kış sezonunda Coral Travel, havayolu firması Royal Flight’ın Moskova’dan Kayseri, Erciyes’e, Moskova ve St. Petersburg’tan Erzurum’a düzenleyeceği charter uçuşlarıyla bu destinasyonlarda (Erciyes ve Palandöken) kayak tatili programları sunacak.

Diğer yandan tur operatörü, kış programı kapsamında Kayseri ve Erzurum uçuşları için Rusya’nın üç kentinden daha uçuş düzenlemeyi planladığını duyurdu.

Coral Travel, diğer yandan bu yıl ilk kez Türkiye’nin batısında yer alan Uludağ ve Kartalkaya’da da kayak tatilleri için paket turları sunacağını duyurdu.

İSTANBUL PROGRAMI

Coral Travel bu yıl ilk kez, Moskova’dan Royal Flight uçuşlarıyla İstanbul’a yönelik charter programını satışa sunacak.

25 Aralık 2020 tarihinde başlayacak İstanbul charter uçuşları 2021 baharına kadar sürecek. Uçuşlar, çarşamba ve cumartesi günleri haftada 2 kez gerçekleştirilecek.

EGZOTİK DESTİNASYONLARDAN TANZANYA VE KÜBA’YA ODAKLANACAK

Coral Travel, kış sezonunda egzotik destinasyonlardan Tanzanya’ya (Zanzibar) odaklanacak.

Rusya’nın 7 kentinden (Moskova, Rostov-on-Don, Novosibirsk, Kazan, St. Petersburg, Samara ve Krasnoyarsk) Zanzibar Stone Town’a uçuş gerçekleşecek.

Diğer yandan Coral Travel, Küba (Cayo Coco ve Cayo Santa Maria Adaları) için tatil paketleri sunacak.

Tur operatörü Maldivler ve Birleşik Arap Emirlikleri içinde düzenli uçuşlarla turlar düzenleyecek.

CORAL TRAVEL’IN RUSYA YURT İÇİ PROGRAMI

Coral Travel, bu kış sezonu için Rusya’daki otel portföyünü de genişletti. Tur operatörü 560’tan fazla konaklama tesisi ve Rusya Federasyonu’nun 10 bölgesine yönelik tur düzenleyecek.

Soçi, Dombay ve Elbruz Bölgesi’nde kayak tatili için tur paketleri oluşturuldu.

Coral Travel ayrıca Mineralnye Vody, Soçi, Anapa, Gelendzhik, Altay bölgesindeki tatil beldelerine yönelik sağlık ve SPA tatil paketleri sunacak.