Radisson Hotel Group’tan önemli atama

Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü Yeşim Doğukan

Last Updated on 25 Kasım 2020 by Turizm Günlüğü

Radisson Hotel Group’un Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan Bölgeleri’nden sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü pozisyonuna
Yeşim Doğukan atandı.

Radisson Hotel Group bünyesinde Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yapan Yeşim Doğukan geçtiğimiz günlerde Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan sorumlu Halkla İlişkiler ve İletişim Müdürü pozisyonuna atandı. Radisson Hotel Group Rusya bölge ofisine bağlı olarak çalışacak, halkla ilişkiler, pazarlama ve otelcilik sektöründe 20 yılı aşkın güçlü bir geçmişe ve deneyime sahip olan Yeşim Doğukan, bundan sonraki dönemde Radisson Hotel Group’un tüm Türkiye’deki pazarlama ve iletişim faaliyetlerine ek olarak Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan’dan da sorumlu olacak.

Pazarlama ve kurumsal iletişim alanında önemli deneyimlere sahip olan Yeşim Doğukan, 1995 yılından beri iletişim sektöründe uzmanlık kazanmıştır. Intercontinental Hotel Group, Swissotel The Bosphorus, Mandarin Oriental Hotel Group gibi önemli otel zincirlerinin tüm Pazarlama ve Halkla ilişkiler, strateji ve faaliyetlerinden sorumlu dinamik bir lider olan Yeşim Doğukan, ekip çalışmasına önem veren, lüks pazarlama, konsept geliştirme, strateji belirleme, misafir ilişkileri, problem çözme gibi bir çok konuda uzman.

Radisson Hotel Group bünyesinde dört yıldan fazla bir süredir görev yapan Yeşim Doğukan, bundan sonra Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan bölgelerinin iletişimi için tüm pazarlama, halkla ilişkiler ve iletişim faaliyetlerini denetleyecek ve yönetecek.