Deniz Uğur: 2021 yılının trendleri güvenli seyahat ve esneklik olacak

Bentour Reisen CEO'su Deniz Uğur

Türkiye spesiyalisti Bentour’dan açıklama: 2021 yılında seyahat sektörünün ana temaları “güvenlik” ve “fleksibilite” olacak.

2021 yılında seyahat sektörünün ana temaları “güvenlik” ve “fleksibilite” olacak… Bu nedenle Bentour 2020 yılının Ekim ayında, daha önce de duyurduğu, iptal şartlarını kolaylaştıran “Flex-Sorglos” tarifesini hayata geçirmişti.

BENTOUR REISEN’DEN FLEX-SORGLOS TARİFESİ

Cüzi bir ek ödemeye tabi olan bu tarife ile rezervasyon yapan müşteriler, uçuş tarihinden 14 gün öncesine kadar tatil paketini ücretsiz iptal edebiliyorlar. Yeni alınan bir kampanya kararı ile, 15 Ocak itibari ile 15 Şubat tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda, bu tarife müşterilere hediye edilecek.

TATİLCİLER İLE EMPATİ

Bentour CEO’su Deniz Uğur: “Özellikle coronavirus döneminin getirdiği sürekli değişen gündeme reaksiyon gösterebilme adına müşterilerimiz piyasadan daha çok esneklik talep ettikleri aşikâr” şeklinde değerlendirmelerde bulunurken, “Biz bu esnekliği aylardır müşterilerimize bu tarife ile sağlıyoruz” sözleri ile Deniz Uğur tüketici ile kurdukları empatiye işaret ediyor.

15 Şubat tarihine kadar yapılan rezervasyonlardaki kampanyada ücretsiz sunulan bu tarife ile önemli bir adım daha attıklarını ifade eden Uğur: “Kampanya döneminde müşterilerimize bu durumda rezervasyon başı 340 Euro’ya kadar varan bir tasarruf etme şansı doğdu” şeklinde aksiyonun avantajlarından bahsetti.

Bentour Reisen in FlexSorglos Tarifesi tüm paket rezervasyonlarda (dinamik olmayan Uçak, Transfer ve Otelden oluşan) geçerli olacak.