Nordwind Airlines Küba’yı Moskova üzerinden bağlıyor

Pegas Touristik’in iştiraki olan Nordwind Airlines, İstanbul – Moskova bağlantılı Küba’nın tatil merkezi Cayo Coco uçuşlarına başladı.

Rusya’da faaliyet gösteren Türk kökenli tur operatörü Pegas Touristik’in iştiraki olan Nordwind Airlines, İstanbul – Moskova uçuşlarıyla Küba’nın tatil merkezi Cayo Coco havalimanına uçuş bağlantısı kurdu.

SIRADA HAVANA VE SANTA CLARA VAR

Havayolu firması tarafından yapılan açıklamada, “daha sonraki aşamada Moskova’dan Havana ve Santa Clara uçuşlarına da başlanacağı ve İstanbul’dan her gün gerçekleşen tarifeli Moskova seferlerine bağlantı verileceği” bildirildi.

Bu uçuşların Küba’nın Türkiye Büyükelçiliği tarafından da desteklenmesi nedeniyle firma yöneticileri bir ziyaret gerçekleştirdi.

Nordwind Airlines yöneticileri, İstanbul Havalimanı İstasyon Müdürü Arda Gedikli ve yardımcısı Gökhan Tekin, Küba Ankara Büyükelçilik yetkilileri, Ticaret Bakan Yardımcısı Ileana Mordoche Nunez ve Konsolos Juis Javier Cabanas Alvares’i büyükelçilik merkezinde ziyaret ederek; görüş alışverişinde bulundular.