Kyäni’den yeni nesil ticaret

Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy

İyi bir yaşam için iş modeliyle pek çok kişiye iş fırsatı, yüksek teknoloji ve doğal içeriklerle harmanlanmış gıda takviyesi ürün grubuyla da sağlıklı bir yaşam sunan Kyani, hem gıda takviyesi pazarı hem de ekonominin lokomotiflerinden olmayı hedefliyor.

Pandemiyle birlikte ülkemizde ve dünyada en çok iş hacmi ve istihdam sağlayan sektörlerin başında doğrudan satış sektörü gelmekte. Sektörde en çok bağışıklık sistemini güçlendiren gıda takviyesi ürünleri artış sağladı. Kyäni’nin iş modeli hem e-ticaret hem de tavsiye ticaret-doğrudan satışı birleştiren ‘Yeni nesil ticaret’ modeli.

“Gıda takviyesi kullanımını bilinçlendiren firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Kyäni Türkiye Genel Müdürü Ersin Arısoy “Doğrudan Satış Sektöründeki şirketlerin ve iş ortaklarının temsilciğini yürüten, sektörün saygınlığının sürdürülmesi ve bilinirliğinin arttırılması konusunda faaliyet gösteren, Seldia ‘Avrupa Doğru’dan Satış Derneği’ üyesi olan Kyäni, resmi kurumlar tarafından verilen ‘Ürün Sertifikaları’ ve ‘Tedarikçi Sertifikaları’ ile iş ortakları ve müşterileri arasında bir güven çemberi oluşturuyor. Ayrıca ilk kez bir firma globalde IADSA üyesi olmadan, Türkiye ofisi ile GTBD (Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği) derneğine üye olmayı başarmıştır, GTBD üyeliğimiz ile kaliteli ürünlerimizin güvenilirliğine ve firma itibarımızın yükselmesine bir halka daha eklerken, sektörü de gıda takviyesi kullanımı hakkında bilinçlendiren firmalar arasına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“TOÇEV ve KAGİDER işbirliklerimizle umut vermeye devam ediyoruz”

Arısoy “Kyäni İyilik Hareketi kapsamında Topluma Geri Vermek ilkesi ile yola çıkan ve dünyada pek çok ihtiyaç sahibine umut olan Kyäni Global Caring Hands’ sosyal sorumluluk projemizin Türkiye’de oluşturduğumuz ayağında TOÇEV ve KAGİDER gibi önemli sosyal sorumluluk dernekleri ile iş birlikleri gerçekleştirerek, topluma, doğaya, ülkemize odaklı çalışmalar yapmak ve her kesim için değer yaratıcı faaliyetlerde farklı sosyal sorumluluk projeleri ile ihtiyaç sahiplerine umut vermeye devam ediyor” dedi.

“Kyäni kadın girişimcileri desteklemek üzere kadınlarımızın sektörde daha fazla yer alması için onlara tam zamanlı ya da yarı zamanlı evden veya diledikleri yerden çalışma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda çocuklarının ve tüm ailelerinin sağlıklı yaşam sürmeleri için gıda takviyesi konusunda onları bilinçlendiriyoruz. İş ortaklarımızın arasında kadınlarımızın oranı da hızla artıyor’’ diye sözlerine ekledi.