Alman seyahat zinciri TSS yeni bir etkinliğine imza atıyor

Last Updated on 20 Nisan 2021 by Yaşar Çelik

Almanya’nın en önemli seyahat zincirlerinden biri olan TSS Group 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında “Focus on Travel Lust” etkinliği ile partnerlerinin karşısına çıkıyor.

TSS Genel Müdürü Manuel Molina bu konuda Türkiye gibi ortak çalışmalar yürüttüğü ülkelere yönelik bir açıklama yaparak; TSS Grubu olarak önümüzdeki günlerde “daha fazla perspektif ve motivasyon” adına seyahat acenteleri ve müşteriler için yeni ve iki yönlü etkinlik formatıyla bir kampanya yapmayı planladığını söyledi.

Geçen yıldan bu yana süren ve son dönemde tekrar tırmanışa geçen covid-19 ile birlikte derinleşen pandemi koşullarından turizmi sektörünündü nasibini aldığını belirten Molina sektörün birçok kısıtlamaya maruz kaldığının altını çizdi.

TSS Genel Müdürü Manuel Molina
TSS Genel Müdürü Manuel Molina

“SEYAHATLER BAŞLADIĞINDA İNİSİYATİF ALMALIYIZ”

Bütün olumsuzluklara rağmen turizm sektörü olarak asla ümitsizliğe kapılmadan ve sektör olarak hiçbir şekilde kafamızı kuma gömmeden yolumuza devam etmemiz gerek diyen TSS Genel Müdürü Manuel Molina, “mevcut şartlarda umutsuzluğa kapılmadan geleceğine olan inancımızı ve kendi güçlü yönlerinize olan güvenimizi koruyarak, sektör olarak oluşturacağımız yeni fikirler ve olumlu yaklaşımlarla müşterilerimizin güvenini kazanarak onları yanımıza çekmeliyiz. Turizmin yeniden başlaması ile gözle görülür, kesin ve her şeyden önce inisiyatif alarak davranmalıyız” dedi.

Molina, pandemiyle birlikte çok zor ve dirençli koşullar altında olsak bile haziran ayından itibaren daha iyi bir bakış açısıyla, ayakları yere basan gerçekçi yeniden başlama senaryolarından bahsedilebileceğini düşünüyor ve “bunu hepimiz istiyoruz ve doğru zamanda doğru konseptlerle orada olacağız” diyor.

“SEYAHAT ACENTELERİNİN YOLCULUK TUTKUSUNA ODAKLANMASI GEREKİYOR”

TSS’nin patronu, TSS Group’un 28 Haziran-1 Temmuz tarihleri arasında “Focus on Travel Lust” ile yeni bir seyahat acentesi etkinlik platformunu başlattığını söyledi. Tartışma platformları, web seminerleri, röportajlar, açılış konuşmaları ve en iyi uygulama örneklerinin yer aldığı topluluk, yaratıcılık ve diyalog yoluyla “başka bir belirleyici momentum” ele alınacak. Amaç, son olmasını umduğumuz bu aşamada krize güçlü ve enerjik bir şekilde karşı koymak ve nihayetinde tutarlı fikir ve ürünlerle bunun üstesinden gelmek.

“MÜŞTERİLERİMİZİN YOLCULUK TUTKUSUNU ÖN PLANDA TUTAN BİR MİSYONUMUZ OLMALI”

“Yeni ve heyecan verici”, etkinliği “Mission Travel Lust” başlığı altında genişletilerek, müşterilerin yaklaşımı haline getiriliyor. Etkinliğin B2B bölümünü; başlangıcı takip eden 14 günlük bir zaman diliminde seyahat acentaları ilgilenen müşterileri davet edebilir ve seyahat acentenize soru formatında turizmle ilgili içeriğe ve isteklere ilk elden erişim sağlayabilir.

“SEYAHAT TUTKUSUNU GÜNDEMDE TUTMALIYIZ”

“Tüm seyahat acentelerine bir tür özel dijital kurum içi sergi şeklinde başka bir araç vermek istiyoruz. Müşterilerini kendi inisiyatiflerine göre bilgilendirebilir, onlarla iletişim kurabilir, güvenlerini güçlendirebilir ve son olarak da rezervasyon taleplerini belirleyebileceğini” ifade eden Molina, bu belirsizlik ortamında ve şeffaflığın olmadığı ortamda potansiyel müşterilere bilgi, şeffaflık ve her şeyden önce empati ve ikna edici bir yeniden yaklaşımın çok iyi geleceğine inandığını sözlerine ekledi.

ETKİNLİĞE KATILIM ÜCRETSİZ

“Seyahat acenteleri ve müşterilerin bilgi ve iletişim ihtiyaçlarının istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ettiğinin altını çizen Molina, bu etikliği herkesin desteklemesi gerektiğini belirtti.

Katılım tüm seyahat acenteleri ve tatilciler için ücretsizdir.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi www.reiselust.digital adresinden veya info@ reiselust.digital adresinden alınabilir.