Somerset Maslak İstanbul 5. yılını kutluyor!

The Ascott Limited’in İstanbul’daki ilk rezidans-otel yatırımı olan Somerset Maslak Istanbul, stüdyodan dört yatak odalı dairelere kadar farklı kategorileri ile 165 daireye sahip.

“Evden uzakta ev hissi” mottosuyla tasarlanan dairelerin tümünde tam ekipmanlı mutfak, oturma ve yatak odaları bulunuyor. Mobilyalı ve kullanıma hazır residans dairelerinden oluşan Somerset Maslak Istanbul’da 24 saat servis veren resepsiyon, günlük oda temizliği, vale, WI-FI, elektronik kart erişimiyle güçlendirilen güvenlik servisleri ile tam bir otel konforu sağlıyor. Kütüphane, spor salonu, yüzme havuzu, çocuk oyun odası, kahvaltı salonu ve misafir odaları ile misafirlerin kısa ya da uzun konaklama deneyimlerini zenginleştirerek tam bir yaşam alanı sunuyor.

Somerset Maslak Istanbul, Genel Müdürü Mine Tan Balto

Somerset Maslak Istanbul, Genel Müdürü Mine Tan Balto: “Singapur kökenli Capitaland gayrimenkul şirketine bağlı, dünyanın önde gelen konaklama operatörlerinden The Ascott Limited’in Istanbul’daki ilk yatırımı olan Somerset Maslak olarak, bu yeni konaklama konseptini Türkiye’ye başarıyla adapte etmenin gururunu yaşıyoruz. Yerli ve yabancı üst düzey misafirlerimizin lüks konaklama deneyimlerine ev sahipliği yapmak üzere tasarlanan otelimiz, World Travel Awards tarafından iki yıldır üst üste ödüllendirildi. Pandemi döneminde de başarıyla ayakta kalarak 5. Yılımızı kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

The Ascott Limited’in Istanbul’daki ilk yatırımı olan Somerset Maslak, lüks konaklama deneyimine ev sahipliği yapıyor.

The Ascott Limited Hakkında

Singapur kökenli The Ascott Limited, konaklama operatörü şirketler arasında uluslararası platformda lider konumda yer almaktadır. Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve Orta Doğu’nun en önemli şehirlerinde faaliyet göstermekte olan 72.000’i aşkın rezidans otel dairesinin yanı sıra, şu anda yapım aşamasında olan 56.000’den fazla otel dairesine sahip. Şu anda 800’den fazla binada 128.000’e yakın otel dairesi işletmektedir. Şirketin sahip olduğu markalar arasında Ascott, Ascott the Residence, Citadines, Somerset, Quest, TheCrest Collection, Préférence, Vertu, Harris, Citadines Connect, Fox, Yello, Fox Lite POP! Ve lyf yer almaktadır. Ascott’un sahip olduğu portföy, 30’u aşkın ülkeye 200’ün üzerinde şehre yayılmaktadır. Ascott’un sadakat programı “Ascott Star Rewards”, doğrudan web sitesinden yapılan rezervasyonlarda üyelerine özel avantajlar sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen web sitesini ziyaret edin www.discoverasr.com.

CapitaLand Limited şirketine bağlı olan The Ascott Limited, 1984 yılında Asya Pasifik’in ilk uluslararası servis rezidansı olan The Ascott Singapore’u faaliyete geçirmiştir. Bugün dünya genelinde tanınan markalara sahip olan şirket, 30 yılı aşkın başarılı endüstri deneyimiyle gurur duymaktadır.

Şirketin aldığı ödüllerin tam listesi için www.the-ascott.com/ascottlimited/awards.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CapitaLand Limited Hakkında

CapitaLand, Asya’nın en büyük gayrimenkul şirketlerinden biridir. Genel merkezi ve ticaret sicili Singapur’da bulunan şirket, 30 Haziran 2017 itibariyle entegre geliştirme programları, alışveriş merkezleri, rezidans oteller, ofisler, konutlar, gayrimenkul yatırım ortaklıkları (GYO’lar) ve yatırım fonlarından oluşan, 138.7 milyar doları aşkın değere sahip küresel bir portföyün sahibi ve yöneticisidir. 30’dan fazla ülkedeki 200’ü aşkın şehirde faaliyet göstermekte olan Grup, ana pazar olarak Singapur ve Çin’e odaklanırken, Vietnam, Endonezya, Avustralya, Avrupa ve Amerika gibi pazarlarda da hızla genişlemeye devam etmektedir.

CapitaLand’in rekabet avantajı, kayda değer büyüklükteki varlık tabanından ve geniş çaplı pazar ağından kaynaklanmaktadır. Geniş çaplı tasarım ve geliştirme becerilerinin yanı sıra operasyonel becerilerinden güç alan grup, yüksek kalitedeki gayrimenkul ürünleri ve hizmetleri geliştirmekte ve yönetmektedir. Ayrıca Asya’da faaliyet gösteren en büyük yatırım yönetimi işletmelerinden birinin yanı sıra, Singapur ve Malezya’da faaliyet gösteren en büyük GYO’lardan (Capitaland Integrated Commercial Trust, Ascendas, CapitaLandMallTrust, CapitaLand Commercial Trust, AscottResidenceTrust, CapitaLandRetailChinaTrust ve CapitaLandMalaysiaMallTrust) oluşan bir kadroya sahiptir. Daha fazla bilgi için www.capitaland.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.