Uluslararası destinasyon düğün profesyonelleri İstanbul’da

Yüksek bütçeli düğünlere imza atan profesyonel düğün planlayıcılarını bünyesinde barındıran Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği’nin üyeleri çalıştay için İstanbul’a geldi.

Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği’nin İstanbul’daki ilk durağı Lionel Hotel oldu. Dernek üyeleri için karşılama yemeği görkemli bir eğlence eşliğinde Lionel Hotel’in ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ülkemize birçok başarılı, önemli workshop ve çalıştayı kazandırmanın yanı sıra Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği’nin Çalıştayı’nın da ülkemizde gerçekleşmesini sağlayan Murtaza Kalender, bu önemli organizasyona ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Öncelikle bizleri otelinde misafir eden kıymetli Lionel Hotel Yönetimi’nin yanı sıra Engin ve Demet Kıdan’a teşekkürlerimi sunarım. Kendileri bu tip organizasyonlarımıza her zaman destek oldular. Bunun için kendilerine müteşekkirim.”

Bu önemli organizasyonun Türkiye’de gerçekleşmesine ön ayak olduğu için oldukça memnun olduğunu belirten Murtaza Kalender, “Dünya çapında 300 milyar Dolar’a yakın bütçeli düğünleri organize eden düğün planlayıcılarından 250 tanesi, 21 – 22 Ekim 2021 tarihlerinde Istanbul Pullman Otel’de “B2B Çalıştay ve Konferans” kapsamında ülkemizin turizmcileriyle buluşacak” dedi.

Lionel Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Engin Kıdan ise, “Ülkemize kazandırılan bu tarz önemli organizasyonlara destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını ve Uluslararası Destinasyon Düğün Profesyonelleri Derneği’ni otellerinde ağırlamaktan dolayı büyük onur duyduklarını” belirtti. Kıdan, bu önemli organizasyonu ülkemize kazandırdığı için Turizmci Murtaza Kalender’e de teşekkürlerini sundu.

Düğün turizminin uluslararası temsilcileri B2B çalıştayında buluştu