Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da önemli atama

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörü Zuhal Şahlı Cin

Last Updated on 9 Şubat 2022 by Yaşar Çelik

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü görevine Zuhal Şahlı Cin atandı.

Six Senses Kocataş Mansions, Pazarlama İletişim Müdürlüğü görevini sürdürmekte olan Zuhal Şahlı Cin, Şubat 2022 itibariyle Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak atandı. Otelcilik kariyerine 2011 yılında başlayan Zuhal Şahlı Cin, iletişim alanındaki tecrübesini Akdeniz Bölgesi ve Istanbul’da yer alan lüks segment otellere ek olarak sağlık sektöründe edindiği deneyimlerle perçinledi. Zuhal Şahlı Cin Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da 2019 yılından beri sürdürdüğü kariyerine, Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak devam edecek.

Turizm ve iletişim alanındaki tecrübesini Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’un uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirmeyi sürdürecek olan Zuhal Şahlı Cin, Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul ve otel bünyesinde yer alan tüm tesislerin iletişiminden sorumlu olacak.

Kariyer yolculuğunu global eğitim ve seminerlerle sürekli aktif tutan deneyimli yönetici, açılışından beri görev aldığı Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul’da görevine Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak devam edecek.