SKYhub yeni online platformunu EMITT Fuarı’nda tanıttı

SKYhub Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş

Destinasyon yönetimi firmalarından SKYhub, yeni online platformu SKYhub Online’ı EMITT Fuarı’nda acentalara ve iş ortaklarına tanıttı.  

SKYhub Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş, EMITT 2022 Fuarı’nda SKYhub’ın hayata geçirdiği online platformu SKYhub Online ve SKYhub’ın pandemi sonrasındaki hedef ve faaliyetlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Orhan Durmuş ilk olarak “pandemi döneminde SKYhub olarak farklı online fuarlara katılım gösterdiklerini, EMITT 2022 Fuarı’nın ise pandemiden sonra fiziki olarak katıldıkları ilk fuar olduğunu” belirtti.

İstanbul, Ankara’nın yanı sıra Anadolu’nun farklı illerinden acentalarla EMITT 2022 Fuarı’nda yeniden görüşme imkanı bulduklarını söyleyen Orhan Durmuş; “Geçen yıllara oranla genel katılımcı sayısında bir düşüş gözlemlense de SKYhub standımız fuar genelinde yoğundu” dedi.

SKYhub Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş

SKYHUB ONLINE’I ACENTALARA TANITTI

Yerel ve global acentalarına online platformda seyahat ürünlerini sunan SKYhub Online’ı acentalara, yüz yüze tanıtma fırsatı bulduklarını açıklayan SKYhub Outbound Grup Müdürü Orhan Durmuş; SKYhub Online hakkında şu bilgileri paylaştı:

“SKYhub olarak yeni online platformumuz “Skyhub Online” ile artık, tur, otel, paket tur, havalimanı transferi gibi seyahatlere yönelik tüm ürünleri çalıştığımız acentalara bu platform üzerinden sunuyoruz. Pandemi sürecini değerlendirerek SKYhub Online’a yönelik çalışmalarımıza hız verdik ve tamamladık. SKYhub Online’ı EMITT Fuarı’nda partner acentalarımıza anlatma şansı bulduk.”

“2022 HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA OLUMLU BİR SEYİR İZLİYORUZ”

Pandemi sürecini en az zararla atlatabilmek için önemli aksiyonlar aldıklarını ifade eden Durmuş; “2021 yılında 2020 yılı rakamlarının yüzde 50 üzerine çıktık. 2022 yılıyla beraber, 2019 yılı rakamlarını yakalamayı hedefliyoruz. Yılın ilk göstergelerine göre de hedeflerimiz doğrultusunda olumlu bir seyir izliyoruz” dedi.

“SKYHUB 2022 YILINDA YAKIN DESTİNASYONLARA ODAKLANACAK”   

2022 yılı için daha yoğun ve daha farklı alanlarda farklı dokunuşlarla tur programları hazırladıklarını açıklayan Orhan Durmuş; “2022 yılı tur programları için özellikle yakın bölgelere yoğunlaştık ve kısa mesafeli destinasyonlara odaklandık. Uzun mesafe destinasyonlarında şu an için kapalı olan Japonya ve Güney Kore’nin açılmasıyla beraber geniş bir ürün yelpazemiz olacak. Özellikle kısa mesafe destinasyonları için çeşitli dokunuşlarla yaptığımız çalışmalarımız var. Yakın zamanda bu programlarımızı da SKYhub Online üzerinden acentalarımıza sunacağız” ifadeleriyle sözlerini tamamladı.

SKYhub Outbound Müdürü Orhan Durmuş 2021 yılını değerlendirdi