İstanbul otellerinin Ramazan ayı programları

Ramazan bayramı otelleri

Last Updated on 2 Nisan 2022 by Yaşar Çelik

İstanbul’un en gözde otelleri bu Ramazan ayında, zarif atmosfere sahip restoranlarında sunduğu muhteşem iftar menüleri ve müzik ezgileriyle misafirlerini ağırlamaya hazır. Ramazan bayramı otelleri.

İşte birbirinden özel İstanbul otellerinin Ramazan ayı programları:

Ramazan bayramı otelleri
Ibis Styles Merter

Ibis Styles Merter

Ramazan ayı boyunca her Çarşamba ve Cuma günleri otelin alakart restoranı Style Restaurant’ta gruplara ve seyahat acentelerinin davetlerine özel fasıl dinletisi, canlı müzik, semazen gösterileri (80 kişi üzeri) ve Yeşilçam sineması (80 kişi üzeri) etkinlikleri düzenlenecek. Nostaljik Ramazan programını özel bir iftar menüsüyle taçlandıracak olan Ibis Styles İstanbul Merter’de Gruplara yüzde 10-15 arası indirimler de sunulacak. Ayrıntılar için tıklayınız.

E-posta: hb430-re@accor.com
WhatsApp: 0531 287 88 04

Ramazan bayramı otelleri
Park Inn By Radisson İstanbul Airport Odayeri

Park Inn by Radisson İstanbul Odayeri

Otel bünyesinde yer alan SOTTO Odayeri Restoranın Ramazan ayına özel hazırladığı menüleri ile misafirlerinizi ağırlayabilir veya kendiniz için bir yer ayırtabilirsiniz. Gruplara (60 kişi ve üzeri) ve seyahat acentelerine özel yüzde 10 -15 arası indirim uygulanacak. Ayrıca gruplar için canlı müzik dinletisi ve sürpriz etkinlikler de düzenlenecek. Sotto Restoran Ramazan’a özel menüsüyle de damaklarda eşsiz bir tat bırakacak. Ayrıntılar için tıklayınız.

İletişim: 0212 377 11 77

Ramazan bayramı otelleri
Chef Kemal Can Yurttaş

Fairmont Quasar Istanbul

Otelin bahçe katında yer alan ve Anadolu mutfağının lezzet mirasını kusursuz servis anlayışı ile birleştiren Aila Restoran’nın Mutfak Şefi Kemal Can Yurttaş tarafından hazırlanan iftar menüsü 2 Nisan – 1 Mayıs 2022 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Rezervasyon: 0531 258 33 33

Ramazan bayramı otelleri
Çırağan Sarayı

Çırağan Sarayı

Çırağan Sarayı’nın birinci katında yer alan Tuğra Restoran, benzersiz iftar menüsü ile konuklarını lezzet şölenine davet ediyor. İftar menüsü Ramazan boyunca, şerbetler, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 1,250 TL.

Özel iftar yemekleri için Saray’ın büyüleyici atmosferi içinde yer alan etkinlik salonlarında, deneyimli ve profesyonel servis ekibi tarafından hizmet edilen eşsiz iftar ziyafetleri de düzenlenebilmektedir. Ramazan bayramı otelleri.

The Ritz Carlton Istanbul – Atölye Restaurant

The Ritz-Carlton, Istanbul

Otelin yenilenen restoranı Atölye, Executive Chef Selami Güleryüz ve deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı iftar menüsüyle Ramazan Ayı boyunca misafirlerini ağırlıyor. Konaklama paketiyle de misafirlerinin yanında olan otel aynı zamanda misafirlerini iftarda ağırlamak isteyen şirketlere özel menüler de sunuyor ve büyük grupları da ağırlıyor.

Hilton İstanbul Maslak – Zaxi Restoran

Hilton Istanbul Maslak

Şehrin En İyi Otel Restoranı Zaxi Restaurant’ta Baş Aşçı Arif Kemal Doğan tarafından özenle hazırlanan ve her hafta farklı lezzetlerin sunulacağı set menü göz dolduracak. Şirket ve gruplara özel iftar menüleri de hazırlayan Hilton Istanbul Maslak, panoramik şehir ve Boğaz manzaralı The Roof etkinlik katında da özel iftar davetlerine ev sahipliği yapabiliyor.

İstanbul Grand Hyatt

Grand Hyatt İstanbul

34 Restoran’da Şef İzzet Ayva’nın menüsünü titizlikle hazırladığı ve farklı yörelerin lezzetlerini bir araya getiren açık büfeye, Kanun Sanatçısı Özge Doğru’nun canlı performansıyla keyifli bir müzik ziyafeti de eşlik edecek. İftar sofralarını aileleri, iş arkadaşları ve dostlarıyla ayrıcalıklı bir lezzet yolculuğuna dönüştürmek isteyenler konuklarını, 34 Restoran’ın ferah atmosferinde, şehrin ortasına gizlenmiş bahçesinde ya da 10 kişilik özel bölümünde ağırlayabilir. Ramazan bayramı otelleri.

Ramazan ayı boyunca kişi başı 420 TL olan açık büfe iftarda, 10 kişi ve üzeri gruplar için de avantajlı fiyatlarla sunuluyor. İftar menüsü 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için yüzde 50 indirimli.

Ramazan bayramı otelleri
Six Senses Kocataş Mansions İstanbul

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul

Otelin yemyeşil koru alanı ile Kocataş Yalısının bahçesinin buluşma noktasında konumlanan, Avlu Restaurant, her biri Anadolu mutfaklarından özenle seçilmiş lezzetlerden oluşan iftar menüsü ile Ramazan ayında misafirlerini bekliyor. Türk Sanat Müziği canlı performansı, hat ve minyatür sanatı atölyeleri ile misafirleri sıra dışı bir iftar deneyimi bekliyor.

Dedeman İstanbul

Dedeman İstanbul ve Dedeman Bostancı

Dedeman İstanbul, Ramazan ayı için misafirlerine 4 ayrı iftar menüsü hazırladı. Dedeman İstanbul’da yer alan Turkuvaz Restaurant’ında da her güne özel ayrı bir iftar menüsü hazırlandı. Restaurant’ta ayrıca saat 02:00’den itibaren misafirlere sahur menüsü de veriliyor.

Dedeman Bostancı da Ramazan ayında misafirlerine farklı iftar menüleri sunuyor. Otel ayrıca çalışanları ve konuklarını geleneksel iftar sofrasında ağırlamak isteyen şirketler için de özel iftar menüleri hazırladı. Dedeman Bostancı’da açık mekan alternatiflerinin yanı sıra özel salonlarda 400 kişiye kadar iftar daveti düzenlenebiliyor.

Le Meridien Istanbul Etiler

Le Méridien Istanbul Etiler

Açık büfe iftar menüsü ile Ramazan’ın tadını özleyen herkesi iftara davet ediyor. Geleneksel Ramazan lezzetlerinin yanı sıra her damak zevkine uygun zengin seçeneklerin yer aldığı iftar büfesinde her akşam mutlaka et döner servis ediliyor. Otel’de ayrıca Sahur hizmeti de sunuluyor. Açık büfe iftar menüsü kişi başı 390 TL ücret ile sunuluyor.

Wish More Hotel Bayrampaşa

Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel İstanbul, fonda fasıl müziği eşliğinde deneyimli ve maharetli şefler tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli seçenekleri ile misafirlerine keyifle geçirebilecekleri bir akşam vadediyor.