Ibis Styles Merter’de Ramazan ayı programı

Otellerin ramazan programları
Ibis Styles Merter

İstanbul Merter’de organizasyon ve etkinliklerin en tercih edilen otellerinden biri olan Ibis Styles İstanbul Merter, bu Ramazan ayında misafirlerini sürpriz programlarla buluşturuyor. Otellerin ramazan programları.

Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Grubu bünyesinde yer alan ibis Styles İstanbul Merter, bu yıl 2 Nisan – 2 Mayıs 2022 tarihleri arasına denk gelen 11 ayın sultanı Ramazan için hazırlıklarını sürdürüyor.

Fasıl, canlı müzik, semazen gösterisi ve Yeşilçam

Ramazan ayı boyunca her Çarşamba ve Cuma günleri otelin alakart restoranı Style Restaurant’ta gruplara ve seyahat acentelerinin davetlerine özel fasıl dinletisi, canlı müzik, semazen gösterileri (80 kişi üzeri) ve Yeşilçam sineması (80 kişi üzeri) etkinlikleri düzenlenecek.

Gruplara özel indirimler

Canlı fasıl Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri fix olarak gerçekleşirken, semazen gösterisi ise 80 kişi ve üzeri gruplara özel olarak düzenlenecek. Gruplarda yüzde 10-15 arası indirimler de sunulacak. Otellerin ramazan programları.

3 ayrı iftar menüsü

Nostaljik Ramazan programını özel bir iftar menüsüyle taçlandıracak olan Ibis Styles İstanbul Merter, başlangıcı iftariye tabağı ve çorba çeşitleri ile açacak. Ardından börek ve salata çeşitleriyle süslenecek ara sıcak etabını Osmanlı & Türk Mutfağının eşsiz et yemekleri takip edecek. Birbirinden farklı Türk tatlılarının servis edileceği kapanışta ise Ramazan aynın en gözde lezzeti güllaç damgasını vuracak. Menülerin her birinde Ramazan Pidesi de sunulacak.

*Menü 3, 80 kişi üstü davetlerde geçerlidir.

Ibis Styles Merter Hotel İstanbul

Merter’in en şık ve uygun fiyatlı etkinlik oteli

Merkezi konumu ve misafir memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkan ibis Styles İstanbul Merter, her organizasyon konseptinde misafirlerinin hayalindeki etkinliği gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyor. Misafirperverliği bir yer veya hizmet olarak değil, bir yaşam biçimi olarak misafirlerine sunan Ibis Styles Merter, şık ve uygun fiyatlı bir otelin tüm imkanlarına sahip. Deneyimli Şef Mustafa Çolak’ın olduğu otel mutfağında ortaya çıkan menüler, otelin bulunduğu bölgede iş dünyasına emsal nitelikte lezzetler sunuyor.

Bilgi ve rezervasyon için
E-posta: hb430-re@accor.com
WhatsApp: 0531 287 88 04
Adres: Mehmet Nesih Özmen Mahallesi, Kasım Sokak, No: 32 Merter/Güngören 34173 İstanbul/ TÜRKİYE