Radisson Otel Grubu’nda önemli atama

Last Updated on 18 Nisan 2022 by Turizm Günlüğü

Tedarik Yöneticisi İbrahim Görpe, kariyerine Radisson Otel Grubu’nda Bölge Satın Alma Müdürü olarak devam ediyor.

9 yılı aşkın süredir çeşitli sektörlerde satın alma kariyerini başarıyla sürdüren İbrahim Görpe, Radisson Otel Grubu’nda Bölge Satın Alma Müdürü olarak göreve başladı.

Radisson Otel Grubu bünyesinde bulunan ve Türkiye otellerinin tamamının sorumluluğunu üstlenen yönetici ayrıca, komşu ülkeler Gürcistan ve Azerbaycan’ın satın alma projelerini de destekliyor.

Görpe’nin diğer sorumlulukları arasında marka, kalite ve kategori yöneticileriyle iş birliği yaparak marka standart güncellemelerini takip etmek ve tedarikçilere ilgili değişiklikleri uygulamak yer alıyor.

İBRAHİM GÖRPE’NİN KARİYERİ

İbrahim Görpe bundan önce PLADIS, Delta Brands, Beijing IMISK Uluslararası Ticaret ve Lojistik gibi şirketlerde Satın Alma, Proje Müdürü ve Operasyon Koordinatörü pozisyonlarında görev aldı.

FMCG üretimi (Kişisel Bakım ve Gıda Ürünleri) konusunda güçlü bir bilgi birikimine sahip olan ve Çince dil becerisiyle fark yaratan Görpe, kariyer geçmişinde çalıştığı organizasyonlarda başta maliyet tasarrufları olmak üzere birçok proje gerçekleştirdi.