Masumlar Apartmanı’nın çekildiği piknik alanı

Başrolde Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimlerin olduğu Masumlar Apartmanı, ilk bölümünden finaline kadar yoğun ilgi gördü. Dizide ailenin pikniğe gittiği yer ise oldukça konuşuldu.                      Masumlar Apartmanı’nın çekildiği

Ekranlarda gördüğümüz andan itibaren dikkatimizi çeken ve gitme isteği uyandıran yer tam olarak İstanbul Beykoz’da yer alan Cumhuriyet Köyü Barajı. İstanbul’un taşlarının arasından kaçıp kendini yeşile teslim etmek isteyenler için oldukça ideal olan bu yer, günübirlik geliş gidişe çok uygun.

Tam bir aile yeri olarak adlandırabileceğimiz bu yerde; piknik yapabileceğiniz, dinlenebileceğiniz mesire alanları bulunmaktadır. Ayrıca mangal ve semaverinizi götürerek gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fakat alan içerisinde et/tavuk satışı olmadığı için kendiniz götürmelisiniz.

Ufak bir uyarı: Yanınıza kesinlikle alkol koymayın. Çünkü yasak.

Şehrin yoğun temposundan kaçmak istediğinizde, temiz orman havası, yemyeşil doğası, kuş sesleri ve kulağınıza usul usul gelen dere şırıltısı ile huzurlu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Piknik alanı çocukları da unutmuyor. Aileler gün boyu güzel vakit geçirirken çocuklar; oyun alanları, parkurlar, etkinlikler ve atlar ile günün tadını çıkarabilir.

Ayrıca parkın sağladığı seçenekler bu kadarla sınırlı değil. İçerisinde kış bahçesi mevcut. Yaz aylarının günlük güneşlik havalarında açık alanın tadını çıkarırken, yağmurlu veya soğuk günlerde de kış bahçesinin tadını çıkarabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış sıcacık minik köşkte sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Kır düğünü alanı ise cazip kılan bir diğer seçeneklerden. Kır düğünün içerisinde; servis olanakları, iki bin davetliyi ağırlayabilecek kapasitesi, masa ve sandalye giydirmelerinin sizin zevkinize göre düzenlenmesi, iyi bir ses sistemi, profesyonel catering,  fotoğrafçı, ve kameraman bulunarak tüm isteklerinizi karşılıyorlar. Tüm bunların yanı sıra yine çocukları unutmuyorlar. Çocuklarınız için isteğe bağlı olarak; illüzyonist, palyaço, animasyonlar vb. hizmetleri sunuyorlar.                        Masumlar Apartmanı’nın çekildiği

Adres: Beykoz caddesi No:44 / 1 Cumhuriyet Köy / Beykoz / İstanbul