Tourism Diary MAG’in son sayısı yayında

Tourism Diary Mag 6. Sayı İstanbul Gezi Rehberi çıktı!

Last Updated on 28 Eylül 2022 by Yaşar Çelik

Turizm ve seyahat gazetesi Turizm Günlüğü’nün dergisi Tourism Diary Magazine, 6. Sayısı İstanbul Gezi Rehberi okuyucusuyla buluştu.

Okuyucularına baştan sona ayrıntılı bir seyahat rehberi sunan derginin 6. sayısında şehri keşfederken çok eğleneceksiniz.

TD MAG 6. Sayısı İstanbul Gezi Rehberi Turkcell Dergilik, Magzter ve Dijital Basın’da yayında!

MODADAN LÜKS OTELLERE, POPÜLER GEZİ DURAKLARINDAN EN ÖZEL ROTALARA

Tourism Diary MAG 6. Sayı İstanbul Gezi Rehberi: Melih Daşgın’dan çok özel rotası Kuleli Askeri Lisesi.

İstanbul’un hem tarihi hem şık gezi noktaları fotoğraf severlerin sonbahar güzellik ve stillerini baştan yaratıyor. Kentin 5 yıldızlı lüks otelleri ‘İstanbul’da nerede kalınır’ sorusunun en güzel yanıtını veriyor. Şehrin en popüler 10 ilçesinde ise mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler var.

Tourism Diary MAG 6. Sayı İstanbul Gezi Rehberi: Şenay Ceylan’dan şehrin en popüler Instagram durakları.

Daha özelleştirilmiş rotalar arayanları tam tamına 22 sayfalık ‘Nerelere Gidilir’ dosya konusu karşılıyor. Size ilk önce Melih Daşgın’ın çok özel rotası Kuleli Askeri Lisesi merhaba diyor. Ardından Şenay Ceylan sizi dünyanın ilk yer altı kruvaziyer terminali Galataport İstanbul’a götürüyor. Şehrin mutlaka görülmesi gereken kaleleri, sarayları, kasırları, millet bahçeleri, koruları, plajları ve daha birçok özgün yeri sizi bekliyor.

ÇOK ÖZEL MÜZE VE GASTRONOMİ REHBERİ

Tourism Diary MAG 6. Sayı İstanbul Gezi Rehberi: Sahra Gülal’dan çok özel müze rehberi.

Sosyal medyanın sıkı takipçileri için Instagram’ın popüler durakları da sıralandı. İstanbul’da kültür & sanat denilince akla ilk gelenlerden olan müzeler ise Sahra Gülal’ın kaleminde hayat buluyor.

Tourism Diary MAG 6. Sayı İstanbul Gezi Rehberi: MasterChef Türkiye jürilerinin İstanbul restoranları.

TD MAG, 6. Sayısında gastrofilleri de unutmadı! TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programının jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun İstanbul’daki çok özel restoranlarına gidiyoruz. Hemen sonrasında Mustafa Oğuz ile lüks otel restoranlarını keşfe çıkıyoruz. Sibel Mutlu Gür şehrin en iyi restoranlarını ve Kübra Kırbaç İstanbul’un en iyi sokak lezzetlerini sizin için sıraladı.

EFSANELER VE NOSTALJİ KÖŞESİ

Seda Çiçekli Ayyıldız ile şehrin çok merak edilen efsanelerini öğrenmeye ve hikayelerinde içinde kaybolmaya hazır mısınız? Hande Elverdi Şahin’in film önerileri, en güzel şarkılar, şiirler ve video klipler İstanbul’da sizi nostaljik bir geziye çıkaracak.

Çok daha fazlasının yer aldığı TD MAG 6. Sayısı şimdi dijital platformlarda! Turkcell Dergilik, Magzter ve Dijital Basın platformlarında okumak için tıklayın:

Turkcell Dergilik: Tourism Diary Mag 6. Sayı
Magzter: magzter.com/Tourism-Diary
Dijital Basın: dijitalbasin.com/Tourism-Diary
turizmgunlugu.com: Dergiler

Tourism Diary MAG’in “Doğu’nun Paris’i Diyarbakır Gezi Rehberi ve Kadim Topraklar” 7. Sayısı’nda ve haber iş birliğiyle yer almak için iletisim@turizmgunlugu.com adresine e-posta atabilirsiniz.