The Hotels Network nedir?

The Hotels Network, dünya çapında 14.000'den fazla tesis tarafından kullanılan bir platform.

The Hotels Network (THN), otellerin kendi web sayfalarındaki dönüşümleri artırmalarına yardımcı olarak satışlarını arttıran inovatif bir teknoloji şirketidir.

Şu anda dünya çapında 14.000’den fazla tesis tarafından kullanılan platform, otel markalarının sayfa ziyaretçileri ile etkileşim kurmasına ve bunları rezervasyona dönüştürmeye yardımcı olmak için bir dizi entegre araç ve analizden yararlanmaktadır. THN’in büyüme araçları ekosistemi, dünyanın dört bir yanındaki oteller için dönüşüm ve ADR’ı artırmak üzere hazırlanmıştır.

Türkiye pazarındaki oteller için neler sunuyor?

THN araçları, Türk otelcilerin doğrudan kanal performanslarını artırmalarına yardımcı olabilir. İki aşamada gruplandırılan bu araçlar, otelcilerin önce kıyaslama ve analizlerle öğrenmelerine yardımcı oluyor, ardından da ziyaretçilerini hedeflemek için kişiselleştirme ve yaratıcı stratejilerle edindikleri iç görülerle hareket etmelerini sağlıyor.

Ücretsiz otel kıyaslama analiz platformu BenchDirect

Ücretsiz otel kıyaslama analiz platformu BenchDirect’e ulaşmak için resmin üzerine tıklayın… BenchDirect tüm otelciler için ücretsizdir!

THN’nin ücretsiz otel kıyaslama analiz platformu BenchDirect ile otelciler daha önce hiç görülmemiş verilere erişebiliyor. Gerçek zamanlı eyleme geçirilebilir bilgiler, otelcilerin doğrudan kanal stratejilerine fayda sağlayacak bilinçli kararlar almalarına yardımcı olacaktır.

Otel kıyaslamalarını bir üst seviyeye taşımak isteyen otelciler için

Otel performansı, web sitesi ve rezervasyon motoru trafiği, fiyatlar ve fiyat farklılıkları, kullanıcı profilleri ve daha fazlasına odaklanan 30’dan fazla temel ölçütle karşılaştırılabilir. Platform daha sonra, otel kıyaslamalarını bir üst seviyeye taşımak isteyen otelciler için ek yeni özellikler, analizler ve ayrıntılı filtreler sunan BenchDirect Pro Sürümlerinin piyasaya sürülmesiyle genişletildi.

Türk otelciler daha sonra bu kıyaslamadan elde ettikleri bilgileri kullanabilir ve web sitesi kullanıcıları için çevrimiçi rezervasyon deneyimini kişiselleştirerek bunlara göre hareket edebilirler.

Her bir misafire özel mesajlar hazırlayarak ve bunları rezervasyon sürecinin kritik noktalarında göstererek oteller doğrudan kanal performanslarını artırabilecekler. Bu işlem Smart Notes, Layers, Inliners ve Exits gibi araçlar kullanılarak gerçekleştirilebilir.

THN’nin araçları ayrıca web sitesi kullanıcılarına otel web sitesinden ayrılmak zorunda kalmama kolaylığı sunar; Fiyat Karşılaştırma, Yorum Özeti ve Kayıtlı veya Son Arama ile ziyaretçiler rezervasyon süreci boyunca ihtiyaç duydukları her şeye erişebilirler.

The Hotels Network araçlarını kullanan bazı otel markaları

The Hotels Network’ün ücretsiz otel kıyaslama analiz platformu BenchDirect ile otelciler daha önce hiç görülmemiş verilere erişebiliyor. Hem Global hem de Türkiye pazarında THN’nin araçlarından halihazırda yararlanan otellerde örnek vermek gerekirse, Barcelo Hotels, Barut Hotels, Divan Hotels, Hard Rock Hotels, Jumeirah Group, Minor Hotels, Preferred Hotels & Resorts, Pestana Group, ATG Hotels ve Yaşmak Collection isimlerini sayabiliriz, tabi liste sadece bunlarla sınırlı değil.

Oteller bu hizmetlerden/ürünlerden ne gibi faydalar bekleyebilir?

  • THN’nin kıyaslama araçları ile Türk otelciler, kendilerini pazarları ve rakipleri ile kıyaslamalarına ve bu sonuçların nasıl ortaya çıktığını anlamalarına olanak tanıyan paha biçilmez içgörülerden yararlanacaklar.
  • Performanslarını izleyerek ve sektörün temel KPI’larını analiz ederek, kendi web sitesi rezervasyonlarını artırmak için başarılı bir strateji oluşturmak için gerekli bilgiye sahip olacaklar.
  • Bu plan, THN’nin rezervasyona dönüşüm ve kişiselleştirmeye özel araçlarıyla hayata geçirilebilir ve otellerin web sitesi ziyaretçileriyle etkili bir şekilde iletişim kurmasına olanak tanır.
  • THN’nin otelcilere her adımda yardımcı olmaya hazır, kendini işine adamış konaklama uzmanlarından oluşan müşteri başarı ekibinin yanı sıra gerçek zamanlı içgörüler ve veriler sayesinde ilk uygulamadan sonra da avantajlar devam eder.

Oteller THN ile çalışmaya nasıl başlayabilir?

BenchDirect tüm otelciler için ücretsizdir!

  • BenchDirect tüm otelciler için ücretsizdir, hesabınızı oluşturup kullanmaya aşağıdaki linke tıklayarak başlayabilirsiniz:

https://www.thehotelsnetwork.com/en/benchdirect/

  • Dönüşüm ve Kişiselleştirme aracımız için ücretsiz demonuzu aşağıdaki linkten talep edebilirsiniz.

https://www.thehotelsnetwork.com/en/conversion-personalization

Türkiye’de bir irtibat ofisi var mı? İrtibat kişisi/bilgisi

Cem Çetin
Türkiye Pazar Müdürü
+90 551 707 0739
cem@thehotelsnetwork.com