350 milyar dolarlık düğün sektörü KKTC’de buluşuyor

TravelShop Turkey imtiyaz sahibi Murtaza Kalender

Last Updated on 10 Nisan 2023 by Turizm Günlüğü

Kraliyet ailesi ve dünyaca ünlü isimlerin özel davet ve düğünlerini organize eden etkinlik şirketleri Kuzey Kıbrıs’ta buluşuyor!

Dünyanın en büyük düğün ve etkinlik organizatörlerinin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapacağı buluşmaya geri sayım başladı.

TravelShop Turkey, IADWP, TGA, THY, GEWC, Cyprus Global ve Concorde Luxury Resort işbirliği ile dünyanın en iyi destinasyon düğün planlayıcıları 17-20 Nisan 2023 tarihinde Kuzey Kıbrıs’ın en güzel otellerinden olan Concorde Luxury Resort’ta bir araya geliyor.

Bu organizasyonu ülkemize getiren, bugüne kadar birçok başarılı etkinlik düzenleyen, son yıllarda EMITT, ACE of MICE, İstanbul ve Bodrum’da da gerçekleştiren birçok başarılı lüks destinasyon etkinliği workshop’u gibi sayısız turizm fuar ve etkinliklerinin altyapısını yapan TravelShop Turkey imtiyaz sahibi Murtaza Kalender KKTC’de gerçekleşecek bu etkinliğin hedef ve içeriklerini basın mensupları ile paylaştı.

KKTC lüks etkinliklerin merkezi olacak

17 Nisan 2023 tarihinde başlayan ve dünyanın en iyi destinasyon düğün planlayıcılarına Kuzey Kıbrıs’ta ev sahipliği yapacak etkinlik Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni lüks etkinliklerin merkezi haline getirmeyi hedefliyor.

Etkinlik 80’e yakın ülkeden 250’e yakın dünyanın en iyi destinasyon düğün firmalarını, 20’yi aşkın alanında starlaşmış konuşmacıların ve aralarında Hindistan’ın en varlıklı ailesinin mensubu Udaipur Prensi Maharaca Lakshyaraj Singh Mewar ve İspanya Kraliyet ailesine mensup Tamara Czartoryska’nın bulunduğu kraliyet ailesi mensuplarını ağırlayacak.

İşte KKTC’deki Uluslararası Destinasyon Düğün Konferansı ve B2B Networking Etkinliği programı

  • 18 Nisan 2023 tarihinde saat 10.00’da açılış konuşmasının hemen ardından uluslararası sektör ikonlarının görüş ve tecrübelerini aktaracağı panel ve devamında ödül töreninin gerçekleşeceği Gala Yemeği düzenlenecek.
  • 19 Nisan 2023 tarihinde saat 10.00 ile 17.00 arası B2B Networking ve Elveda Yemeği gerçekleşecek.
  • 20 Nisan 2023 tarihinde KKTC şehir turu yapılacak.

TravelShop Turkey imtiyaz sahibi Murtaza Kalender ise etkinlikle ilgili şunları söyledi:

“Etkinliğimizin temellerine çok büyük katkı sağlayan IADWP, TGA, THY, GEWC, Concorde Luxury Resort ve Cyprus Global yönetim kurulu başkanı Sn. Sezer Kızgın’a teşekkürü bir borç bilir, ülkemize büyük başarıları beraberinde getirecek bu etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük onur duyduğumuzu belirtmek isterim.”

Etkinliğe katılmak isteyenler support@workshoptravelshop.com adresine mail yazarak başvuruda bulunabilirler.