Paximum Mallorca’da ConX ve AfterX’e katıldı

Paximum, Mallorca’da ConX ve AfterX’e katıldı
Paximum, Mallorca’da ConX ve AfterX’e katıldı / Foto: Equipo TravelgateX - Flickr

Last Updated on 23 Mayıs 2023 by Turizm Günlüğü

Global seyahat pazar yeri Paximum, 10 Mayıs 2023 tarihinde seyahat ve teknoloji firması TravelgateX tarafından düzenlenen ConX2023 ve AfterX2023 etkinliğine sponsor olarak katıldı.  Paximum Mallorca’da ConX ve AfterX’e

Her yıl seyahat ve turizm endüstrisinde hizmet verdiği firmaları bir araya getirerek iki günlük iki ayrı etkinlik düzenleyen TravelgateX, bu yıl ConX ve AfterX etkinliklerini 330 partner, 15 konuşmacı ve 21 sponsor ile gerçekleştirdi.

Uluslararası konuşmacılar ve turizm profesyonellerinin katıldığı ConX2023 etkinliği bu yıl yepyeni bir konseptle kapılarını açtı. Bu yılın başlığı “Yapay Zeka ve Kişiselleştirme” olarak belirlendi.

“Uncut: Now is Personal” sloganı ile kapılarını açan konferansta TravelgateX CEO’su Pedro Camara “Kişiselleştirmenin ve Chatbot devriminin seyahati gelecekte nasıl etkileyeceğinin altını çizerek, konaklama endüstrisi içinde amaçlarının insanları mutlu ederek, sonsuza dek sürecek anılar yaratmalarını sağlamak olduğunu” söyledi.

Seyahat endüstrisi profesyonellerini bir araya getirerek yeni iş fırsatları oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen AfterX2023’te ise dijital çağda yüz yüze yapılan çok değerli bağlantıların kurulduğu profesyonel bir etkinlik gerçekleştirildi.

Organizasyon kapsamında Paximum; Palma de Mallorca’da ziyaret ettiği iş ortakları ile buluşmanın yanı sıra katıldığı etkinliklerde yeni bağlantılar kurarak, heyecan verici yeni iş birliklerine adım attı.    Paximum Mallorca’da ConX ve AfterX’e

OKUMA ÖNERİSİ: Paximum’dan Orta Amerika çıkarması