THY’nin Yemek Menüsü Şırdancı Mehmet’i Tatmin Etmedi: Kendi Şırdanını Yedi

THY'nin Yemek Menüsü Şırdancı Mehmet'i Tatmin Etmedi: Kendi Şırdanını Yedi
THY'nin Yemek Menüsü Şırdancı Mehmet'i Tatmin Etmedi: Kendi Şırdanını Yedi

Last Updated on 21 Haziran 2023 by Turizm Günlüğü

MasterChef yarışmacısı Mehmet Sur, THY’nin sunduğu yemek menüsünü beğenmedi ve çantasından çıkardığı şırdanı yedi. THY uçağında VIP menüyü reddeden ‘Şırdancı Mehmet’, kendi getirdiği şırdanı yiyerek sosyal medyanın dikkatini çekti.

Uçakta Kendi Şırdanını Yedi: Şırdancı Mehmet’in Yemek Menüsü Protestosu

MasterChef yarışmasından tanıdığımız Şırdancı Mehmet Sur, Türk Hava Yolları’nın (THY) sunmuş olduğu VIP yemek menüsünü beğenmedi ve kendi getirdiği şırdanı yedi. Kendisi, bu özgün eylemi ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Şırdancı Mehmet, Uçak Menüsünü Reddedip Kendi Şırdanını Yedi
Şırdancı Mehmet, Uçak Menüsünü Reddedip Kendi Şırdanını Yedi

VIP menüye hayır diyen Şırdancı Mehmet, uçakta kendi şırdanını yedi ve sosyal medyada gündem oldu

Mehmet Sur, bindiği THY uçağında sunduğu VIP yemek menüsünden hoşnut kalmayınca, çantasından çıkardığı şırdanı yemeyi tercih etti. Kendi restoranında çektiği ve sosyal medyada paylaştığı şırdan yeme videolarıyla ‘Şırdancı Mehmet’ adıyla tanınan Sur’un bu eylemi, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekti ve gündem oldu.

Sur, havayolu şirketi tarafından kara listeye alındı

Fenomen Mehmet Sur, uçakta göğsünden şırdan çıkarıp yedi. Görüntülerin gündem olmasının ardından Sur, havayolu şirketi tarafından kara listeye alındı.

Sosyal medya fenomeni olarak tanınan ve kendisine ait iş yerinde müşterilerine kendi elleriyle şırdan yediren Mehmet Sur, uçakta ilginç bir sunuma imza attı. Türk Hava Yolları (THY) uçağında Business olarak yolculuk yapan Mehmet Sur, servis edilen yemeği yediği esnada göğsünden çıkardığı şırdanı yedi. Üzerine limon sıktığı anlarla birlikte yediği şırdanı, Mehmet Sur cep telefonu kamerası ile kayıt altına alarak sosyal medya hesabından paylaştı.