BookingAgora’dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi

BookingAgora'dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi
BookingAgora'dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi

Last Updated on 23 Ağustos 2023 by Turizm Günlüğü

BookingAgora, Sheraton Istanbul City Center Hotel ile birlikte Türkiye’deki havayolları için unutulmaz bir gece düzenledi. Etkinliğe Türkiye’de ofisi veya temsilciliği olan bütün havayollarından ülke müdürleri ve satış müdürleri seviyesinde yoğun katılım gözlendi. BookingAgora’dan Görkemli

BookingAgora ve Sheraton İstanbul’dan Muhteşem İşbirliği

BookingAgora Yönetim Kurulu üyeleri Kadri CİGA ve Murat KAHRAMAN, gecede Sheraton İstanbul City Center Hotel Genel Müdürü Şenda Barreto GOMEZ ve Satış Direktörü Arda YAVUZ ile birlikte misafirlerle yakından ilgilenme fırsatı buldular.

Sektörün Liderleri Bir Araya Geldi

BookingAgora'dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi
“After Work Party” Konsepti İle Eşsiz Bir Gece: Sheraton İstanbul City Center Hotel ev sahipliğinde etkileyici bir organizasyon.

Bu yıl “After work party” mottosuyla düzenlenen ve Sheraton Istanbul City Center Hotel’in ev sahipliğini üstlendiği etkinlik, havacılık sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Katılımcılar, hotel şeflerinin özenle hazırladığı sokak lezzetlerini tadarak eşsiz bir deneyim yaşadılar.

 DJ Show, Balkan Bandosu ve sürpriz çekilişlerle renkli anlar

BookingAgora'dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi
Müzik ve Eğlence Dorukta: DJ Show, Balkan Bandosu ve sürpriz çekilişlerle renkli anlar.

Gecenin renk katan anlarından biri olan DJ Show ve Balkan Bandosu performanslarına ek olarak sürpriz hediye çekilişleri ile misafirler keyifli anlar yaşadı. Ayrıca, etkinlikte BookingAgora ve Sheraton Istanbul City Center Hotel yetkilileri ile sohbet etme imkanı bulan misafirler, sektör hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

BookingAgora’dan Teşekkür Mesajı: Havayolları ile güçlü ilişkilerin vurgusu ve geleceğe yönelik hedefler

BookingAgora'dan Görkemli 2. Geleneksel Havayolları Gecesi
BookingAgora Yönetim Kurulu Üyeleri Kadri CİĞA ve Murat KAHRAMAN

BookingAgora Yönetim Kurulu Üyeleri Murat KAHRAMAN ve Kadri CİĞA konuşmalarında:

“Bu sene ikincisini düzenlediğimiz bu özel gecede havayollarının bizlere gösterdiği ilgi ve destek için minnettarız. Havayollarıyla yıllardır sürdürdüğümüz kuvvetli ilişkilerimize değinerek, iş birliğimizi daha da güçlendirmek ve sizlere Sheraton Istanbul City Center Hotel’in misafirperverliğini tanıtmak adına bu geceyi düzenledik. Hem iş dünyasının stresinden kısa bir mola verip eğlenmeyi, hem de sektörle birlikte daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Bize bu gecede destek olan tüm havayollarına ve yöneticilere teşekkür ederiz” dedi.