Yeni Yıl Seyahatlerinde Yanınızda Olması Gereken Valiz Modelleri

Samsonite valiz

Last Updated on 17 Kasım 2023 by Turizm Günlüğü

Yeni yılda seyahate giderken herkesin yanına almaktan vazgeçemediği, olası darbelere karşı korumak istediği birkaç parçası vardır. Hele ki seyahat, ailecek veya uzun olacaksa büyük ve dayanıklı bir valiz almak gerekebilir. 

Yeni yılda seyahate çıkanların ve yeni yılda ne hediye alsam diye düşünenlerin ortak tercihi farklı tasarım ve renklere sahip Samsonite sert kapaklı valiz serisi dikkat çekiyor. Seride yer alan Essens sert kapaklı valiz modeli, sağlam ve güvenli yapısıyla seyahat arkadaşı arayan gezginler için yenilikçi bir seçim oluyor. Hafif ve geniş iç hacim kapasitesine sahip Esens, bir sonraki yolculuğunuz için sizi hazır olarak bekliyor. Kırmızı, sarı, bej, yeşil, siyah renk seçeneklerinin yanı sıra sürdürülebilir özelliklere sahip, Avrupa’da üretilen geri dönüştürülmüş atıklarla hazırlanmış geri dönüştürülmüş bir ambalajı bulunuyor.

Okuma önerisi: 10 ipucunda doğru bavul alma rehberi

Samsonite sert kapaklı valiz serisi

Seyahatlerde rahatlığını ön planda tutanlar için Samsonite Upscape sert kapaklı valiz modelleri konforlu yapısıyla ideal bir seçim oluyor. Hafifliği, kullanışlı genişletilebilir körük özelliği, darbe emici süspansiyon tekerlekleri, çıkarılabilir ve yıkanabilir iç astarı sayesinde seyahatinizin rahat ve kolay geçmesini sağlıyor, size de sadece kaygısız seyahatin keyfini çıkarmak kalıyor. Ayrıca yeşil, sarı, mavi, ve siyah gibi farklı renkleriyle göz alıyor.

Samsonite Curv kategorisindeki yeni ve heyecan verici Attrix sert kapaklı valiz, devrim niteliğindeki Roxkin teknolojisi, en üst seviyede şok emici özelliği, hafifliği ve metalik renkleriyle yenilikçi bir ürün olarak herkesin dikkatini çekiyor. Mavi, yeşil, gümüş ve siyah renkleri bulunan valiz kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Okuma önerisi: Adım Adım Tatil Bavulu Hazırlama Rehberi: Seyahatiniz için Eksiksiz Bir Tatil Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Samsonite C-Lite sert kapaklı valiz modelleri, geniş ve konforlu yapısıyla her eşyanızı yanınızda taşımanıza imkan veriyor ve olası darbelere karşı dayanıklılığı, 360 derece çift dönüşlü tekerlekleri ve 3 haneli kilit sistemi seyahatlerinize yeni bir soluk getiriyor. Mavi, siyah, kırmızı, beyaz ve yeşil gibi klasik renk seçenekleriyle ihtiyacınızı karşılıyor.

Retro dünyaya hakim American Tourister valizler

Esneklik ve ekstra iç hacim alanı sağlayan, genişleyebilir fermuarlı polipropilen American Tourister Soundbox sert kapaklı valizi ise retro vinil plaklardan ilham alan etkileyici çember tasarımıyla seyahat severlerin ve yeni yıl hediyesi almayı düşünenlerin cazip seçimleri arasında yerini alıyor. İçinde hala bir çocuk saklayanlar ise American Tourister Disney valizleri tercih ediyor. Özellikle Retro tarz tasarımlı pop art Mickey ve Minnie Mouse’lı valizler, yeni yıl seyahatlerinde Walt Disney’in eğlenceli dünyasına giriş yapma imkanı sağlıyor.