TÜRSAB Boğaziçi BTK’nın Sezon Değerlendirme Toplantısı TZL SUIT Nişantaşı Hotel’de Yapıldı

TÜRSAB Boğaziçi BTK Sezon Değerlendirmesi Etkinliği Nişantaşı'nda Gerçekleşti
TÜRSAB Boğaziçi BTK Sezon Değerlendirmesi Etkinliği Nişantaşı'nda Gerçekleşti

Last Updated on 14 Haziran 2024 by Turizm Günlüğü

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Boğaziçi Bölgesel Temsil Kurulu’nun düzenlediği sezon değerlendirme toplantısı, 12 Haziran Çarşamba günü TZL SUIT Nişantaşı Hotel’de gerçekleştirildi. Etkinlik, sektörün önde gelen 50 acentasının katılımıyla ve TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’nın destekleriyle yoğun bir ilgi gördü. TÜRSAB Boğaziçi BTK

Toplantıda bir konuşma yapan Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Türemez, turizm sektörünün karşı karşıya olduğu zorluklara ve seyahat acentalarının bu zorlukları nasıl aşabileceğine dair önemli değerlendirmelerde bulundu. Başkan Türemez, “Turizm sektörü, ekonomik olarak zayıflayan dönemlerde bile ülkemiz için büyük bir değer yaratmaya devam ediyor. Bu zor zamanlarda birlikte hareket etmenin ve sektör olarak birbirimize destek olmanın kritik önemi var.” dedi.

Turizm Sektöründe Birlik Mesajı

TÜRSAB Boğaziçi BTK'nın Sezon Değerlendirme Toplantısı TZL SUIT Nişantaşı Hotel'de Yapıldı
TÜRSAB Boğaziçi BTK’nın Sezon Değerlendirme Toplantısı TZL SUIT Nişantaşı Hotel’de Yapıldı

Başkan Türemez, sektör temsilcilerini birlik ve beraberlik içinde olmaya çağırarak, “Sektör olarak birbirimizi desteklediğimiz ve bilgi alışverişinde bulunduğumuz zaman, tüm zorlukların üstesinden gelebiliriz. Bugün burada, TZL SUIT Nişantaşı Hotel’de bir araya gelmemiz, bu birlikteliğin en güzel örneğidir.” şeklinde konuştu.

Gelecek Planlaması ve Motivasyon

Etkinlik kapsamında, gelecek turizm sezonu için stratejilerin ve planların da masaya yatırıldığı bildirildi. Başkan Yüksel Türemez, bu planlamaların sektör temsilcilerine yeni fırsatlar sunacağını ve motivasyon sağlayacağını belirtti. Ayrıca, toplantıda Türk şair Nazım Hikmet’in “Davet” şiiri ile yapılan vurgu, katılımcılara ilham kaynağı oldu.

Teşekkür ve Takdir

TÜRSAB Boğaziçi BTK Sezon Değerlendirmesi Etkinliği Nişantaşı'nda Gerçekleşti
Boğaziçi Bölge Temsil Kurulu Başkanı Yüksel Türemez, TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya ve TZL SUIT Nişantaşı Hotel YK Başkanı Murat Tüzel…

Başkan Türemez, etkinliğe ev sahipliği yapan TZL SUIT Nişantaşı Hotel YK Başkanı Murat Tüzel’e ve katılım gösteren tüm seyahat acentası temsilcilerine teşekkür etti. Ayrıca, TÜRSAB Başkanı Firuz B. Bağlıkaya’nın etkinliğe katılımının sektör temsilcileri arasında memnuniyet yarattığını da sözlerine ekledi.