Swissôtel Büyük Efes İzmir’den Yeni Atamalar

Swissôtel Büyük Efes İzmir'den Yeni Atamalar

Last Updated on 3 Temmuz 2024 by Turizm Günlüğü

Swissôtel Büyük Efes İzmir’den Yeni Atamalar: Swissôtel Büyük Efes, İzmir’de farklı departmanlarda yeni atamalar gerçekleşti.

Swissôtel Büyük Efes, İzmir’de farklı departmanlarda atamalar gerçekleşti. Swissôtel Büyük Efes Oteli’nde gerçekleşen atamalara ilişkin detaylar şu şekilde:

Kaan Tulga, Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine atandı. Bugüne kadar farklı şehirlerde üstlendiği konaklama sektöründeki pozisyonlarda satış odaklı etkili stratejiler geliştirdi. Sektördeki 20 yılı aşkın deneyimi ile Tulga, Satış ve Pazarlama departmanının gelişimine önemli katkılar sağlayacak.

Swissôtel Büyük Efes Yiyecek ve İçecek Direktörlüğü pozisyonuna otelcilik ve restoran sektörünün deneyimli profesyoneli Uğur Candaş atandı. Candaş, yiyecek ve içecek operasyon yönetimi, menü geliştirme ve stratejik planlama konularındaki tecrübesiyle şirketin operasyonlarına değer katacak.

Gelirler Direktörlüğü pozisyonuna Kumsal Özge Kır atandı. Gelir arttırıcı stratejiler oluşturma ve finansal performansı arttırma konularındaki deneyimi ile, şirketin iş stratejilerine satış kanadında önemli katkılar sağlayacak.

Öyküm Pekşirin Biber, Pazarlama Müdürü olarak Swissôtel Büyük Efes İzmir’in, kurumsal pazarlama ve iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

Swissôtel Büyük Efes, İzmir’de yeni ekibi ile büyüme ve başarı hedeflerine ulaşmayı amaçlıyor.  Swissôtel Büyük Efes İzmir’den Yeni Atamalar