kolaybilethatti.com ismini plusfly.com olarak değiştirdi!

kolay bilet

Last Updated on 7 Şubat 2017 by Yaşar Çelik

Yıllardır hizmet veren Murat OĞRAK önderliğinde ki kolaybilethatti.com ismini plusfly.com olarak değiştiriyor. Yeni isimle birlikte yepyeni değişikliklere giden firma yine kendi kalitesinin üzerine çıkarak çıtayı daha da yükseltmeyi hedefliyor.

Dünya’ya açılmayı hedefleyen firma, isminin değiştirilmesi ile marka oluşturmayı ve bu markanın uluslar arası yaygınlaşmasını hedefliyor. Eski ismiyle Kolay Bilet Hattı, adından da anlaşılacağı gibi bütün işlemleri en kolay haliyle müşteriye sunmayı hedefledi. Bu hedef değişmediği gibi yeni adı ile Plus Fly’a taşındı ve adı üzerinde artı yenilikler eklendi. Yapılan işlemlerin kolay olacağının yanında artı puanlar kazanılacağının ipucunu da bizlere veriyor.

3 yıldır profesyonel bir biçimde yolcuların ihtiyaçlarını karşılayan Kolay Bilet Hattı‘nın CEO’su Murat OĞRAK’ tan edindiğimiz bazı bilgilere göre “kolaybilethatti domain adı yolculara ulaşımı kolay bir isim olmasına rağmen benzerliklerden dolayı yanlışlıklara sebebiyet vermekteydi. Ayrıca çok dünya üzerine açılacak bir isimden ziyade bölgesel düşündürmekteydi. Hizmet kalite çemberini dünyaya odaklamak zor olacaktı” gibi düşüncelerini bizimle paylaştı. Şimdi ise aynı kalitenin üzerine ekleyerek çok daha büyük işler başarmayı hedefleyen Murat OĞRAK ve ekibi yaklaşık 1 yıl boyunca bu proje ile uğraşarak, uzun emekler ve saatlerce süren görüşmelerin sonunda daha yüksek kalitede ve daha kolay hizmeti ile Plusfly.com müşterilerin hizmetine sunuyor.

Plusfly.com sadece Türkiye değil Dünya üzerinde kendine bir yer edinmeyi hedefliyor

Tüm global yolculuklar hakkında işlemleri tek bir çatı altında toplayarak en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekte olan firma, hazırlık aşamalarının artık son evresine gelinen sitede, artı kampanyalar, artı uçuş indirimleri, artı firma kontrolleri ve bütün bunları artı kolaylıklar bulunuyor. Site, sadece bilet almayı değil, şehirler hakkında bilgileri, hava limanı ulaşımlarını, gezilecek yerleri, daha kolay yolculuk yapmanın ipuçlarını ve bir şehirden diğerine daha kolay ulaşımın yollarını gibi oldukça hoş olan bilgileri de yolcular ile paylaşmakta.