Mövenpick Hotel İstanbul’da Masalsı Bir Düğün ve Balayı

Last Updated on 12 Nisan 2017 by Yaşar Çelik

Mövenpick Hotel İstanbul hayatınızın en özel günlerinden biri olan düğününüzü büyülü ve romantik bir masala dönüştürmeniz için Amsterdam, Casablanca, Pattaya, Phuket, Sousse veya Tunus’da muhteşem bir balayının da dahil olduğu eşsiz bir fırsat sunuyor.

Hayallerinizin düğünü için seçiminiz ister 390 kişilik ziyafet düzeninde seçkin bir düğün yemeği, ister 500 kişilik şık bir kokteyl olsun, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan menüler, size ve davetlilerinize benzersiz bir lezzet şöleni yaşatacak. Düğün menünüzü iki kişilik bir yemek tadımıyla seçme imkanına da sahipsiniz.

Özel düğün paketine; karşılama kokteyli, dört çeşitten oluşan düğün yemeği, limitsiz yerli içki, masaların şamdan ile süslenmesi ve sandalye giydirme de dahil. Üstelik hem görüntüsü, hem de lezzetiyle sizleri baştan çıkaracak düğün pastası da Mövenpick Hotel Istanbul’un çiftlere hediyesi. Gelin ile damat, düğün gecesini junior süitte çikolata ve meyve ikramı ile geçirip ertesi gün açık büfe kahvaltı veya yeni evliler için özel olarak odalarında sunulan kahvaltının keyfini çıkarabilirler.

Her şey dahil düğün paketinde ise özel düğün paketine ek olarak DJ performansı, ses ve ışık sistemi, tek kamera ile video çekimi, düğün günü gelin ve damat fotoğraf çekimi (50 adet fotoğraf) ve 1 adet düğün albümü paket dahilinde sunuluyor.

Ayrıca 2017 yılında 200 kişi ve üzeri misafir katılımıyla düzenlenen tüm yemekli düğünlerde Mövenpick Hotel Amsterdam City Centre, Mövenpick Hotel Casablanca, Mövenpick Siam Hotel Pattaya, Mövenpick Resort & Spa Karon Beach Phuket, Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse veya Mövenpick Hotel Gammarth Tunis’de 2 gece kahvaltı dahil muhteşem bir balayı Mövenpick Hotel Istanbul tarafından çiçeği burnunda çiftlere hediye ediliyor. *

Özel düğün paketi kişi başı KDV hariç 135 TL’den başlayan fiyatlarla, her şey dahil düğün paketi ise kişi başı KDV hariç 165 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

* Balayı konaklaması otellerin doluluk durumuna bağlı olarak verilecek olup, ulaşım hariçtir. Balayı konaklamasının düğün yapıldıktan sonra 1 sene içinde kullanılması gereklidir.

Ayrıntılı bilgi için 0212 319 29 29’dan Ziyafet Ofisi’ni arayabilirsiniz.

www.movenpick.com/istanbul

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile 25 ülkede 83 otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemileri ile uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Chiang Mai (Tayland), Al Khobar (Suudi Arabistan Krallığı) ve Nairobi (Kenya) da dahil olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 20’yi aşkın projesi bulunmaktadır.

Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye öncelik veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Merkez ofisi orta İsviçre’de (Baar) bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi ve eşsiz lezzetleri ile ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla Mövenpick Hotels & Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir.

Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.movenpick.com adresini ziyaret ediniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Mövenpick Hotel Istanbul – Buket Oğuz / Deniz Topsever

Tel: 0212 319 29 29

e-mail: buket.oguz@movenpick.com, deniz.topsever@movenpick.com