Mövenpick Hotel Istanbul’dan alışveriş tutkunlarına özel konaklama paketi

Last Updated on 28 Haziran 2017 by Yaşar Çelik

Şehrin en şık alışveriş merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz Mövenpick Hotel Istanbul, 1-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest’te unutulmaz bir alışveriş deneyimi yaşamak isteyenler için indirimli konaklamadan, alışverişten yorulanlara özel ayak masajına ve metro kartına kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı sürprizlerle dolu bir alışveriş paketi hazırladı.

Alışveriş keyfinizi şölene dönüştürecek İstanbul Shopping Fest paketinde; superior odada iki kişi konaklama, AzzuR Restaurant’ta açık büfe kahvaltı, bir top Mövenpick dondurması ikramı, otelin restoranında geçerli 20$ değerinde indirim kuponu, uzun bir alışverişin ardından kişi başı 15 dakikalık ücretsiz bir ayak masajı ve ücretsiz metro kartı bulunuyor.

Kendinizi unutulmaz bir alışveriş kaçamağı ile şımartacağınız İstanbul Shopping Fest paketi gece başı 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Rezervasyonlarınız için www.movenpick.com/istanbul adresini ziyaret edebilir veya 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

Mövenpick Hotels & Resorts hakkında:

Mövenpick Hotels & Resorts, 16.000’in üzerinde çalışanı ile 24 ülkede 83 otel, tatil köyü ve Nil yolcu gemileri ile uluslararası üst düzey bir otel yönetim şirketi olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Chiang Mai (Tayland), Al Khobar (Suudi Arabistan Krallığı) ve Nairobi (Kenya) da dahil olmak üzere planlanan veya yapım aşamasında olan 20’yi aşkın projesi bulunmaktadır.

Hedef pazarı olan Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya’da büyüme ve gelişmeye öncelik veren Mövenpick Hotels & Resorts, iş ve konferans otelciliği ile tatil yörelerinde resort otelciliği yapmakta ve otellerinin bulunduğu tüm bölgelerin karakteristik özelliklerini korumaya ve saygı göstermeye büyük önem vermektedir. Merkez ofisi orta İsviçre’de (Baar) bulunan İsviçre kökenli Mövenpick Hotels & Resorts, konuklarını kişiye özel hizmet anlayışı çerçevesinde sunduğu kaliteli servisi ve eşsiz lezzetleri ile ağırlamaktadır. Sürdürülebilirliğe duyarlı yaklaşımıyla Mövenpick Hotels & Resorts, dünyadaki en çok Green Globe sertifikası sahibi otel zinciridir.

Otel grubunun %66,7’sine Mövenpick Holding, %33,3’üne ise Kingdom Group sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen www.movenpick.com adresini ziyaret ediniz.