Cem Aksoy Retaj Termal Otel’den ayrıldı

Cem Aksoy

Deneyimli turizmci Cem Aksoy, Retaj Termal Otel ve SPA Yalova Genel Müdürlüğü görevinden haziran ayı başı itibariyle ayrıldı. Cem Aksoy, turizm hayatına Kıbrıs’ın köklü acenteleri arasında yer alan Puzzle Travel’da devam edecek.

Daha önce Sheraton İstanbul, Dedeman İstanbul, Cevahir Asia, CVK ve Galata bölgesinin önemli otel gruplarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunan Cem Aksoy, bu yıl şubat ayından itibaren Retaj Thermal Yalova Genel Müdürlüğüne getirilmişti.

Yalova’daki tek yabancı zincir otel olan Retaj Termal Otel ve SPA ‘nın zor günler geçirdiği, mali darboğazda olduğu belirtiliyor.

Önceki İçerikTÜRSAB üyelerine Abu Dhabi Fuarı fırsatı
Sonraki İçerikCarlson Rezidor, 7 otel daha açıyor
1974 yılında Eskişehir’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayıncılık bölümünü bitirdi. İş hayatına Superonline’ın açtığı Türkiye’nin ilk haber sitesi olan SuperHaber'de başladı. Online yayıncılığa turizm alanında devam etti. Turist Rehberleri Birliği‘nin Basın ve Yayın Sorumlusu olarak 10 yıl çalıştıktan sonra şu anda serbest gazeteci olarak turizm yayıncılığına devam ediyor. Çeşitli dergilerde turizm alanında yazıları, araştırmaları ve röportajları yayınlanıyor. Kısa adı TUYED olan Turizm Gazetecileri ve Yazarları Derneği'nde de Yönetim Kurulu üyesi.