TÜRSAB üyelerine Abu Dhabi Fuarı fırsatı

Last Updated on 10 Eylül 2017 by Yaşar Çelik

Dünya’nın en büyük helal turizm, sağlık turizm ve alışveriş turizm zirvesi 25-26 Kasım 2017’de Abu Dhabi’de ADNEC EXHIBITION CENTER’da yapılacak. 2015 yılında; küresel tüm ilgililerin hazır bulunduğu fuarda katılımcı ve ziyaretçiler arasında 74 Milyon dolarlık bir ticaret hacmi gerçekleştiği saptanmıştır. TÜRSAB fuara Türkiye’den katılmak isteyen üyelerine fuarın Türkiye temsilcisi olan VIA Yönetim Çözümleri ile iletişime geçmelerini tavsiye etti.

Fuara stantlı katılım ile 24-27 Kasım tarihleri arasında olacak. İlk günü karşılama, 2. ve 3. günü fuar ve seminerler, 4. Günü ise B2B ve özel görüşmelere ayrılmış olan ADNEC Fuar Alanı Abu Dhabi Uluslararası Havaalanına sadece 15 dk. mesafede yer alıyor. 25-26 Kasım tarihlerinde ise fuar katılımcılarına açık olarak 2 gün boyunca seminer ve konferans programları yer alacak.

TÜRSAB’ın üyelerine yolladığı yazı şöyle devam ediyor;

25’i aşkın Dünya ülkesinden temsilciler, VIP alıcı davetlileri ve Körfez ülkelerinden önemli alıcılar ağı ile sizde işinizi geliştirmek ve büyütmek istiyorsanız ITW 2017 Abu Dhabi’ye katılmanızı tavsiye ediyoruz.

2015 yılında; küresel tüm ilgililerin hazır bulunduğu fuarda, 26 ülkeden katılım, 4 ülke Başbakanı, 22 Turizm Bakanı, 200’ü aşkın stantla katılım ve sadece fuar alanında 18.4 Milyon dolarlık bir ticaret hacmi gerçekleşmiştir. Fuarı takiben yapılan araştırmalarda katılımcı ve ziyaretçiler arasında 74 Milyon dolarlık bir ticaret hacmi gerçekleştiği saptanmıştır.

 

Ekonomi Bakanlığının %50 teşvik listesindeki ITW Abu Dhabi zirve ve fuarının 3 Ana Teması ve Katılımcı grubu var;

Dünya Sağlık Turizmi Zirvesi: Hastane veya Zincir Hastaneler, Tıp Merkezleri, Görüntüleme Merkezleri, Sağlık Turizmi İşletmeleri/Acenteleri, Saç Ekimi, Estetik ve Güzellik Merkezleri, Sağlık Turizmi Dernekleri, Özel Hastaneler Birliği/Temsilcileri.

Helal Turizm Zirvesi: Havayolları, Marka Oteller, İslami ve Aile Turizmi Otelleri, Butik/Konsept Oteller, Resort ve Tatil Köyleri, Turizm Acenteleri, DMC’ler, Belediyeler, Yerel Yönetimler.

Alışveriş Zirvesi: Havayolları, AVM’ler, Küresel ve Ulusal Markalar, Konsept Mağazalar, Sigorta Şirketleri, Markasını Uluslararası Açılıma Taşımak İsteyen İşletmeler.

24-27 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek fuarın aynı zamanda çok çeşitli sponsorluk imkânları siz değerli katılımcılara sunulmaktadır.

 Fuara hangi tip stant ile katılım sağlamanız gerektiği,
 Fuar için kayıt ve rezervasyon işlemlerinin nasıl olacağı,
 Fuar için hangi hazırlıkları yapmanız gerektiği,
 Uçak-otel-transfer işlemlerinizi nasıl yapmanız gerektiği gibi birçok sorunuzun cevabı için
sizleri VIA Yönetim Çözümleri ile iletişim kurmaya davet ediyoruz.

HANGİ ÜLKELERDEN ZİYARETÇİ OLACAK?
 Avrupa
 Çin
 Körfez Ülkeleri (GCC)
 CIS (Rusya)
 Kuzey Amerika
 Afrika

ALICI PROFİLİ KİMLERDEN OLUŞACAK?
 Diğer ülkelerden hasta yollama operasyonlarında olan: SİGORTA ŞİRKETLERİ
 Ülkelerin Hükümet Temsilcileri
 Uluslararası İşverenler
 Sigorta Acenteleri, Danışmanlar ve Brokerlar
 Sağlık Turizmi Firmaları ve Yöneticileri