Baraner’den Macau’da All Anatolia projesi tanıtımı

Last Updated on 13 Eylül 2017 by Yaşar Çelik

Dünya’nın önde gelen turizmcileri PATA (Pasifik Asya Seyahat Birliği) ‘nin 40. kuruluş yılı için Macau’da toplandı. TÜRSAB Yurt dışı temsilcisi Hüseyin Baraner All Anatolia projesi ile Türkiye tanıtımını en iyi şekilde yaparken, Anadolu’daki destinasyonları 5 kıtada 200 bin Seyehat satış elemanına anlatıyor.

Halil Öncü (TURİZM DOSYASI)

Pasifik Asya Seyahat Birliği (PATA)’nin 40.kuruluş yıldönümü nedeniyle Macau’da bulunan TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, “Dünya turizmcileri PATA’nın 40. Kuruluş yılı için Macau’da toplandı. Bende burada oldukça önemsediğim All Anatolia projemizi buradan dünyaya tanıtıyorum. Anadolu’daki destinasyonları 5 kıtada 200 bin Seyehat satış elemanına bizzat kendi adımla sunuyorum” dedi.

Düşük fiyat= düşük destinasyon Kırık fiyat = kırık ürün zihniyetine son!

Baraner, “PATA’nın 40. yılında All Anatolia programını sunacağım. Dünyadan 2 bin turizmci davetli. 1 yıl konuştuk bugün başlattık: All-Allanatolia projesi kapsamında “Baraner tavsiye ediyor” davetiyesi ile dünyada irtibatta olduğumuz 200 bin Seyehat Satış Elemanını Anadolu’muzun zenginliklerine ile buluşturacağız. Bugün Macau’da toplanan 60 ülkenin en seçkin turizm pazarlamacılarına Anadolu davetiyelerini bizzat ellerimle vereceğim. All Anatolia Sales Club olarak 200 bin satış elemanını ile irtibatta olacağız. Çok değişik etkinlikler ile Onları mutlaka Anadolu’ya getirip bu muhteşem zenginliği pazarlamaları için yardımcı olacağız. 5. kıtada yıllarca aktif bir şekilde sürdürülebilir turizme gönül vermiş seyahat satış elamanlarını Anadolu’daki yerel Turizm dinamikleri ile buluşturacağız. “Düşük fiyat= düşük destinasyon Kırık fiyat = kırık ürün” zihniyetine birebir ilişkiler, anlayış ve destek ile dur diyeceğiz” diye konuştu.

Turizm dünyada her 11. Kişiye istihdam sağlıyor!

PATA (Pasifik Asya Turizm Birliği) başkanı Dr. Mario Hardy ise yaptığı açıklamada, “Turizm dünyada her 11. Kişiye istihdam sağlıyor ve hükümetler üzerinde önemi ve ağırlığı gittikçe artıyor. Turizm Bakanlıkları ve Eğitim Bakanlıklarını daha daha sıkı birlikte proje üretmeye davet ediyorum” diye konuştu.