Sektörün gizli kahramanları: Housekeepingler

Last Updated on 15 Eylül 2017 by Yaşar Çelik

Ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Eczacıbaşı Profesyonel, turizm sektörünün en önemli oyuncularından olan kat hizmetlilerinin “Uluslararası Houkeeping Haftası’nı” kutluyor. Housekeepinglerin sektöre verdikleri emek ile gizli kahramanlar olduklarını söyleyen Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu; geliştirdikleri ürünler ve sağladıkları eğitimlerle her zaman housekeepinglere destek olacaklarını vurguluyor.

Müşteri memnuniyetinin en önemli olduğu alanların başında gelen turizm sektöründe; temizlik, hijyen ve düzenin sağlanmasında en önemli görevi kuşkusuz housekeepingler gerçekleştiriyor. Tüm dünyada hizmet sektöründe sürdürülebilir kalitenin var olması için çalışan housekeepingler; her yıl eylül ayının ikinci haftasını “Uluslararası Housekeeping Haftası” olarak kutluyor.

Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu

Bu yıl 11-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek haftaya dikkat çeken Eczacıbaşı Profesyonel Genel Müdürü Melike Koçoğlu; “Otel müşterilerinin temiz ve konforlu bir ortamda konaklamalarını sağlayan housekeepingler turizm sektöründe çok önemli bir yere sahip. Housekeepinglerin daha mutlu, pratik ve kolay çalışmalarını sağlayacak düzenlemeleri yapmak üzere hizmetlerimizde sunduğumuz faktörleri iş süreçlerini hızlandıracak şekilde inovasyonlarımızla güncelliyoruz. İşlerini en iyi şekilde yerine getirmek için verdikleri emek ve özveri için sektörün gizli kahramanlarına Eczacıbaşı Profesyonel olarak teşekkür ediyor, onlara özel olan Uluslararası Housekeeping Haftalarını kutluyoruz” dedi.

Housekeepinglere özel eğitim imkanı

Housekeepinglerin en önemli ihtiyaçlarından biri de en doğal, etkili ve doğru ürünlerle hijyen standartlarını en etkili ve kısa sürede sağlamak. Eczacıbaşı Profesyonel; temizliğe hız katan, kolay kullanılabilir hijyen ve hijyen destek ürünleri ile housekeepinglerin yanında olurken, verdiği eğitimler sayesinde etkili hijyen ve tasarruf konusunda bilinçlendiriyor.