Yaz tatili yapamayanlara sıra dışı öneri

MSC Fantasia, Santorini

Last Updated on 15 Eylül 2017 by Yaşar Çelik

Yazın tatile gidemedim diye üzülmeyin! Kış aylarında içinizi ısıtacak sımsıcak bir coğrafyada, MSC Cruises ile sıra dışı bir gemi seyahatine ne dersiniz?

Birleşik Arap Emir-likleri’nin en güzel şehirleri Dubai, Abu Dhabi, Sir Bani Yas adası ile Al Fujairah emirliğinin Khor Al Fakkan ve Umman’ın Muscat şehirlerinde deniz, güneş ve ucuz alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Abu Dhabi’nin ihtişamından etkilenebilir, Dubai’yi denizden keşfeden nadir gezginlerden biri olabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ilgi çekici adası Sir Bani Yas’ta doğal yaşamlarında yaban hayvanlarını görüp, Umman’da Muscat ve Khor Al Fakkan’ın sahil şeridini gemiyle, farklı bir açıdan gözlemleyebilirsiniz. Bu keyifli seyahatte; kış aylarında, sımsıcak bir coğrafyada bol bol denize girip, güneşlenebilirsiniz.

MSC Splendida gemisiyle gerçekleşecek seyahatlerde, 2018 Ocak-Mart ayları arasında alternatifli tarihlerde, 7 gece Tam pansiyon konaklama yaparken, 2 ülke ve 5 şehri de keşfetme fırsatı sizleri bekliyor! Dilerseniz MSC Splendida ile Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni de içeren 7 gecelik gemi seyahatine katılarak, bir haftada 3 ülkeyi keşfedebilirsiniz.

Bahreyn’deki otantizmden etkilenip, devasa gökdelen-alışveriş merkezleri ile Dubai ile yarışan Doha’yı da gezebilirsiniz. Üstelik kış aylarında gerçekleşecek bu programlar için hemen rezervasyon yaptırırsanız, 949 Euro’dan başlayan avantajlı fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: MSC Cruises Türkiye / 0850 420 96 00 – www.msccruises.com.tr