2018’in en popüleri yine nehir turları olacak

Nehir turlarının önde gelen ismi Cruisera, 2018 tur programını yayınladı. 15 farklı nehir programı yapacak Cruisera, Türk turistler için özel hizmetleri ile bu yıl da ön plana çıkacak.

Cruisera’nın tur yaptığı Ms Bellejour Gemisi, Kuzey kanalları, Belçika ve Hollanda, Romantik Ren, Main Nehri, uzun ve kısa Tuna nehri olmak üzere beş farklı program gerçekleştirecek. Özelikle üç ana nehir programı isteyen misafirler, Ren, Main ve Tuna birleşimi 22 günlük tur yapma imkanını bulabilecekler.

Volga Beyaz Geceler…

Volga Beyaz Geceler turu da, üç farklı gemi ile farklı programlarla hizmet verecek. Üç yıldızlı gemi ile 10 ve 11 gecelik, ilk kez 2018’de  yapılacak dört yıldızlı gemi ile 10 ve 11 gecelik programlar ve beş yıldızlı gemi ile yedi gecelik programlar satışa sunan Cruisera’da, Volga programlarda tüm şehir turları ve bahşişler fiyata dahil.

En Popüler Nehir turları…

Klasik nehir turlarının yanı sıra farklı nehir turları da yapacak Cruisera, Dinyeper (Ukrayna), Sen, Rhone (Fransa), Guadalqevir (İspanya) Douro (Portekiz) vb. gibi programlar ile 2018’de misafirlerine hizmet verecek.

BAHŞİŞLER DE DAHİL FİYAT

Barcelona Merkezli Crucemundo’nun nehir turu firması Cruisera’nın Türk ortağı ve Genel Müdürü Hamza Şahin, Türk tatilcilerin nehir turlarına olan ilgisinin her geçen yıl arttığına dikkat çekti. Nehir gemilerinde fiyat bazında özel promosyonlar ve çocuklara uygulanan özel indirimler yaptıklarını anlatan Şahin, herşey dahil konseptinde çalıştıklarını, misafirlerin bahşişler de dahil tur boyunca hiçbir ek masraf ödemediklerini vurguladı. Şahin, Noel ve yılbaşı turları için erken rezervasyon için son tarihlerinin de 17 Kasım olduğunu sözlerine ekledi.

İŞTE PROGRAMLAR

Cruisera’nın 2018 programlarının ayrıntılarına aşağıdaki linklerden ulaşmak mümkün:

Klasik Volga & Volga Turları: 
Farklı Nehir Turları :