Afrikalı acenteler ile incoming workshop

THY ve TÜRSAB davetiyle Sahra Altı Afrika’dan ülkemize gelecek olan outgoing acentelerin katılımlarıyla bir workshop düzenlenecektir.

Sahra Altı Afrika’dan gelecek olan acentelerin katılımıyla gerçekleşecek görüşmelere ilişkin TÜRSAB’dan yapılan açıklama şöyle:

“24 Ekim 2017 Salı günü, 09:30 – 11:30 saatleri arasında THY ve TÜRSAB işbirliği ve organizasyonunda, TÜRSAB Genel Merkez’de Sahra Altı Afrika’dan ülkemize gelecek olan outgoing acentelerin katılımlarıyla bir workshop düzenlenecektir. Workshopa katılacak acentelerin isimleri aşağıda bulunmaktadır.

Söz konusu etkinliğe; Sahra Altı Afrika’dan gelecek çoğu Lübnan kökenli acentalar ile çalışan veya çalışmak isteyen özellikle incoming acentalarımızın katılması beklenmekte olup, katılım teyitlerinin aşağıda belirtilen e-mail adresine bildirilmesi önemle rica olunur.

Önemli Not: Katılımcı acentaların gelirken iş kartları ve broşürlerini yanlarında bulundurmaları ve Workshop süresince zamanı iyi kullanabilmek adına B2B görüşmelerini 2 dakikadan uzun tutmamaları rica olunur.

Workshop Planlaması katılımcı sayısına göre belirlenecek olup etkinliğe katılmak için mutlaka LCV verilmesi gerekmektedir

LCV:
Burcu OSANMAZ
TÜRSAB Kurumsal İlişkiler
burcu.osanmaz@tursab.org.tr
Tarih : 24 Ekim 2017, Salı günü
Saat: 09:30 – 11:30
Yer : TÜRSAB Genel Merkez