Su Soley yeniden hayranlarıyla buluşuyor

Son Güncelleme Tarihi

Soul, Rock ve Caz müziğinin güzel sesi Su Soley etkileyici canlı müzik performansı ile 19 Ekim’de bir kez daha The Ritz-Carlton, İstanbul Bleu Lounge sahnesinde.

İstanbul’un en güzel manzarasını izleyebileceğiniz mekânlarından The Ritz-Carlton, eşsiz lezzetlerinin yanı sıra gerçek bir müzikal ziyafet çekmek isteyenleri 19 Ekim’de enerjisiyle büyük beğeni toplayan Su Soley performansına davet ediyor.

İngilizce, Portekizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca yabancı sözlü cover’lardan oluşan repertuvarında caz, latin caz, funk, soul, pop rock, rock şarkıları ve kendi bestelerini de seslendiren Su Soley, The Ritz-Carlton Bleu Lounge’ta beğenilen canlı akustik müzik performansı ile tekrar sahne alacak.

MÜZİK TUTKUNLARINA MÜJDE

2016 yılında İskender Paydaş prodüktörlüğünde hazırladığı “Müebbet Hayalet” isimli çalışmasının ardından, sonbaharda çıkarmayı planladığı albümünden de en yeni şarkılarını ilk defa seslendirecek olan Su Soley, müzik tutkunlarını Bleu Lounge teras barda buluşmaya bekliyor.

Kendine özgü kokteylleri, Türk ve dünya mutfağından esinlenen eşsiz menüsüyle lezzet şöleni sunmasının yanı sıra her ay uluslararası ve Türk beğenilen sanatçı ve grupların konserleri ile ilgi görmeye devam ediyor.