Canon 20 yıl öncesinin heyecanını yeniden yaşıyor

Ürün serisini genişleten, yüksek hızda yakalama performansı sunan ve yüksek hacimli tarayıcılar üreten Canon Europe, ilk belge tarayıcı modeli DR-3020’nin tüketicisiyle buluşmasının 20. yılını kutluyor.

Belgeleri mikrofilme alan ilk belge yakalama cihazı Rotary Filmer’ı 1959 yılında, mikrografik ekipman teknolojisinin kullanıldığı DR-3020’yi ise 1996 yılında piyasaya sunan Canon, o günden bu güne ideal ofis masaüstü modelleri ve seyahate uygun kompakt taşınabilir modellerle sektörün en iyisi olmayı hedefliyor.

EN YÜKSEK PAZAR PAYINA SAHİP

Canon, DR-3020’nin piyasaya sunulmasının 10. yılında, görüntü işlemede adeta sihirli bir formül sunarak “imageFORMULA” markasını üretmeye başlamıştı. Canon, müşterileri ve çalışma ortamlarının, tek tuşla işlem rahatlığı ve PC’den girişe gerek olmadan ağdan tarama gibi, değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özellikleri olan yeni modeller ve işlevlerle ürün serisini genişletiyor. Bu giriş cihazlarını farklı sektörlerdeki müşteriler, iş akışlarını desteklemek için kullanıyor. Canon, bugün geldiği noktada tarayıcı segmentinde en yüksek pazar payına sahip olmanın gururunu yaşıyor.