Jolly Tur’un acenteleriyle büyük buluşması!

Jolly Tur, gelenekselleştirdiği “Büyük Acenteler Toplantısı” ile motivasyon tazelerken 2018 hedeflerinden bahsetti. Acentelerin bir araya geldiği toplantıda erken rezervasyon dönemi için start verildiği açıklandı.

Antalya’daki Trendy Lara Hotel’de gerçekleştirilen toplantıya Türkiye’nin her noktasından toplamda 320 acente katıldı.

Üç gün süren organizasyona Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ile birlikte tüm departman müdürleri katıldı.

YENİ HEDEFLER İÇİN MOTİVASYONLARI YÜKSEK

Jolly Tur’un büyük ailesi, hedeflerin de üzerinde büyüme gerçekleştirilen 2017’yi birlikte kutlarken, 20 Kasım Pazartesi olarak tarihlenen erken rezervasyon dönemi için de start verildi. Düzenlenen törenle tüm acentelere teşekkür plaketi verilirken acentelerin belirlenen yeni hedeflere ulaşım konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar

“2018’DE BAŞARIMIZI DAHA DA YÜKSELTECEĞİZ”

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, ulaştıkları başarıda Jolly Ailesi’ndeki her bir bireyin son derece önemli katkıları olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Mete Vardar, 2018’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini bildirdi.