Air France’den yenilikçi yaklaşım

Air France, havacılık dünyasına pek çok yenilik getirecek olan Joon’un 2018 ilkbaharından itibaren uzun mesafeli hatlarda uçuşlarına başlayacağını duyurdu.

25 Mart 2018’den itibaren uçuş hatlarına günde bir sefer ile İstanbul’u da ekleyecek olan Joon, 2018 yaz tarifesinde Paris’ten Oslo’ya üç, Roma’ya yedi ve Napoli’ye de iki karşılıklı sefer düzenleyecek.

1 Aralık’tan itibaren orta mesafede Paris’ten günlük olarak Berlin’e altı, Barcelona’ya sekiz, Lizbon’a dört ve Porto’ya haftada üç uçuş gerçekleştiren Air France’in kendi iştiraki olan Joon, yeni sezonda uzun mesafeli hatlarda uçuşlarına başlayacak.

Joon, 2018 ilkbaharından itibaren Brezilya’da Fortaleza ve Seyşeller’de Mahé’nin yanı sıra Kahire’ye, Capetown’a ve Tahran’a da düzenli seferlerle uçacak.

UÇAK İÇİ EĞLENCE SİSTEMİ İLE GÖZ DOLDURACAK

Yeni seyahat alışkanlıklarına odaklanan Joon, yolcuların konforu ve beklentilerini karşılamak için daimî bir inovasyon laboratuvarı olarak hizmet verecek.

Joon’un düzenleyeceği orta mesafeli tüm uçuşlarda uçakta yolcunun kendi cihazınıza bağlanabilen, ücretsiz müzik, oyun, dizi ve haber gibi yeni bir dizi eğlence içeriği sunan uçak içi TV sistemi YouJoon bulunacak. Joon’un uzun mesafeli uçuşlarında ise arka koltuk ekranlarında bulunan Air France uçak içi eğlence sistemi de ilaveten yolcuların kullanımına açık olacak.

GÜNÜN HER SAATİNDE YEMEK HİZMETİ

Yeni neslin havayolu olarak faaliyet gösterecek olan Joon, orta mesafeli uçuşlarda su, portakal suyu, Segafredo Kahve ve organik çay ücretsiz içecek ve uzun mesafeli uçuşlarda ücretsiz yemek hizmetine ek olarak, ekonomi kabininde günün her saati uçakta yemek satın alma hizmeti sunacak.

DİNAMİK YAPISIYLA YENİ BİR DENEYİM YAŞATACAK

Business Class ve Premium Economy hizmetlerinde Air France’ın standartını yakalayacak olan Joon, genç kabin ekibiyle havacılık sektörüne yepyeni bir deneyim getirecek.

FLYİNG BLUE MİLLERİ JOON UÇUŞLARINDA DA GEÇERLİ

2020 yılına kadar tamamı Airbus’tan oluşacak 28 uçaklık bir filoyla faaliyet gösterecek olan Joon’un uçuşları, Air France’ın mevcut tarifesindeki uygun olan tüm uçuşlarla birleştirilebilecek. Aynı şekilde Air France’ın sık uçan yolcu programı Flying Blue’nun milleri Joon uçuşları için de geçerli olacak.