Adnan Mordeniz, Bidroom Türkiye temsilcisi oldu

Adnan Mordeniz, Web3 Tabanlı Otel Rezervasyon Platformu Sleap.io'nun Türkiye Ülke Müdürü Oldu
Adnan Mordeniz, Web3 Tabanlı Otel Rezervasyon Platformu Sleap.io'nun Türkiye Ülke Müdürü Oldu

Last Updated on 21 Mayıs 2018 by Yaşar Çelik

Deneyimli turizmci Adnan Mordeniz, Türkiye pazarına giren Hollanda merkezli otel rezervasyon platformu olan Bidroom’un Türkiye Pazar Yöneticisi oldu.

Bidroom Operasyon Direktörü Marcin Wesołowski, geçtiğimiz günlerde İstanbul’da yapılan Uzakrota Seyahat Zirvesi’nde Türkiye’ye giriş yaptıklarını açıklarken, Adnan Mordeniz’in görevini de duyurdu.

Marcin Wesołowski şunları söyledi: “Küçük oteller danışmanı olarak küçük ve butik otel sahiplerine ve yatırımcılara danışmanlık hizmeti veren Adnan Mordeniz 15 yıl boyunca konaklama sektöründe yöneticilik yaptı. Bizim fikirlerimize güvendi ve markamızın Türkiye pazarına taşınmasında bizimle calismaya karar verdi. Adnan Mordeniz, Bidroom şirketine Türkiye Pazar Yöneticisi göreviyle katıldı. Bizim otelci iş ortaklarımız için Türkiye’deki temel iletişim noktası olacaktır. Ayrıca, üyelerimiz için önemli bir destinasyon olduğunu düşündüğümüz Türkiye yerel pazarında, Bidroom markamızı güçlendirmemize de yardımcı olacaktır. Bu işbirliğinden oldukça memnunuz ve konaklama sektörüne adil bir sistem getirmeyi heyecanla bekliyoruz.”