Wish More Otel, bu sene iş dünyasını ağırladı

Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel Istanbul, misafir etme tutkusunu yansıttığı bir yılı geride bırakırken ağırladığı misafirlerin yüzde 44’ünü iş dünyası oluşturdu. Fuar dönemlerinde bu oran yüzde 50’nin üzerinde gerçekleşti.

“Misafir etme tutkusuyla, daima” mottosu ile 2016 yılında yola çıkan Wish More Hotel Istanbul, kaliteli hizmet anlayışını yansıttığı bir yılı geride bıraktı.

İstanbul’da yıl boyunca düzenlenen 200’ü aşkın fuarın, Wish More Hotel Istanbul‘un doluluk oranlarına olan etkisi yüzde 50’nin üzerinde seyretti. 2017 yılını dalgalanmalarla sürdüren İstanbul’daki otellerin doluluk oranları yüzde 60 civarında olurken, Wish More Hotel Istanbul ise ilk yılını ortalama yüzde 70 dolulukla kapattı.

Otelcilik sektörüne bir Türk markası kazandırma misyonu ile faaliyet gösteren Wish More Hotel Istanbul’u tercih eden 80 bin misafirin yüzde 44’ü ise iş dünyasından oldu.

350 ETKİNLİK YAPILDI

Bayrampaşa’da konumlanan ve kolay ulaşımı ile dikkat çeken 5 yıldızlı otelin 440 metrekare genişliğindeki kolonsuz balo salonu, 400 metrekare genişliğindeki açık hava etkinlik alanı, ikiye bölünebilir 254 metrekare genişliğindeki konferans salonu ve altı toplantı salonunda; iş toplantısı, keyifli kutlama ve unutulmayacak nişan, kına ve düğün organizasyonlarından oluşan 350 etkinlik gerçekleşti.

TEKRAR KONAKLAYANLARIN ORANI YÜZDE 21

Wish More Hotel Istanbul, tam donanımlı Fitness & SPA merkezi, Türk ve dünya lezzetlerinin sergilendiği konsept restoranının yanı sıra cazibe merkezleri, İstanbul’un önemli AVM’lerine yakınlığı ve kolay ulaşımı ile dikkat çekti.

Sadece bir yıldır faaliyet gösteren 5 yıldızlı otelin kaliteli hizmetini deneyimleyip memnun kalarak, tekrar konaklayanların oranı ise yüzde 21’i buldu.