Mondrian Doha’ya üst düzey atama

Mondrian Doha Genel Müdürü Axel Gasse

Giderek büyüyen bir güç merkezi haline gelen ve Ortadoğu’ya damgasını vuran Konuk ağırlama şirketi SBE, uzman ve deneyimli ekibinin içerisine yeni bir isim daha kattı.

SBE, Ortadoğu’da yeni açtığı Mondrian Doha otelinin Genel Müdürlüğü’ne Axel Gasser’in atandığını açıkladı.

Axel’ı ekiplerinin başında görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden SBE İşletme Direktörü Jorge Giannattasio, “Axel’ın lüks yaşam tarzı endüstrisindeki uzmanlığı Mondrian Doha’nın gidilecek önemli bir destinasyon olarak yerini pekiştirecektir. Gasser, SBE için kıymetli bir değer olacağından eminiz” diye konuştu.

YENİ MÜDÜRDEN BEKLENTİLERİ AŞACAK HEDEFLER

Ataması üzerine görüş bildiren Mondrian Doha Genel Müdürü Axel Gasse ise “Bu ikonik yapının ilk ekibinin başına olmaktan çok memnunum. Mondrian Doha sadece bir otel değil, başlı başına bir destinasyondur. Kumaşı Katar kültürüyle ilmek ilmek dokunmuş benzersiz bir düşler vahasıdır. Yeni görevimde, her konuğun beklentilerini her yönüyle aşacak bir hizmet düzeyi oluşturmayı hedefliyorum” dedi.

2 YENİ OTEL 2 YENİ MARKA

SBE, Ortadoğu’da bıraktığı ize ek olarak 2018’de biri Delano ve 2019’da Mondrian olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde iki yeni otel daha açmayı ve Katar Doha’ya da 2020 yılına kadar SLS ve Hyde markalarını getirmeyi planlanlıyor.