Mondrian Doha’dan lüks düğünler

Son Güncelleme Tarihi

Mondrian Doha, West Bay Lagünü’ne şık ve sıra dışı düğünleri ile Katarlı konukların düğün seramonisini yeni baştan yazıyor.

Mondrian Doha, yer alan 2 bin metrekare balo salonu, hayranlık uyandıran gelin suitine çıkan 24 ayar altın asansörü ve büyük merdiven girişi ile misafirlerine eşsiz bir düğün deneyimi yaşatacak.

Düğün deneyimleri hakkında bilgi veren Mondrian Doha Satış ve Pazarlama Müdürü Mikel İbrahim, “Katar’da ve tüm bölgede cesur, göz alıcı ve lüks düğünler için kıstasları belirleyerek Doha’daki en heyecan verici mekânı sunmaktan büyük sevinç duymaktayız. Moonstone balo salonumuz, en olağanüstü tasarımıyla Doha’nın en büyük düğün mekânlarından birisi. Konuklar, dünyaca ünlü şeflerin hazırladığı en iyi yiyecek ve içecek menüleriyle birlikte kusursuz servisin de tadını çıkarabilirler” diye konuştu.

GELİN SUİTİ FİLM YILDIZI GİBİ HİSSETTİRECEK

Düğün deneyimi vizyonu ile ilgili olarak görüşlerini belirten Marcel Wanders, “Mondrian Doha’da sahneyi hayatınızın en keyifli günü için size özel olarak özenle ve sevgiyle hazırladık. Gelin suitinizde çok keyifli bir şımartılma deneyimi size bekliyor. Bir prenses ya da film yıldızı gibi hissederek kalabalığa muhteşem merdivenlerin tepesinden asaletle el sallayacaksınız. Daha sonra tüm gözler üzerinizde iken 24 ayar altın süslü bir asansörle salona giriş yapacaksınız. Kalbiniz son hızla çarpacak, sanki ellerimle sizi hayatınızın en gösterişli ve güzel tecrübesine yönlendiriyormuşum gibi hissedeceksiniz” dedi.