TÜRSAB yurtdışı workshop takvimini açıkladı!

TÜRSAB Kurumsal ve Dış İlişkiler Departmanı Şubat, Mart ve Nisan ayını kapsayan Yurtdışı Workshop Takvimi açıkladı. Yurtdışında Türkiye ile çalışan acentaların katılacağı workshoplara katılmak isteyen acentelerin TÜRSAB Kurumsal ve Dış İlişkiler Departmanı ile irtibata geçmeleri gerekiyor.

TÜRSAB Kurumsal ve Dış İlişkiler Departmanının konuya ilişkin yaptığı açıklama ve Workshop Takvimi şu şekilde:

“Sofya’da Türkiye Tanıtım Etkinliği / 08 Şubat 2018 / INCOMING ACENTALARA DUYURU

08 Şubat 2018 tarihinde, Bulgaristan’ın Sofya şehrinde; TÜRSAB ve THY Bulgaristan Müdürlüğü İşbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Bulgaristan’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin bilgilerine sunarız.

Tarih : 08 Şubat 2018, Perşembe günü
Yer : Best Western Premier Sofia Airport Hotel
Adres: (11 Brussels Blvd. Sofia, Bulgaria)
Saat : 11:30 – 14:30

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.
Berna AKAR
Kurumsal İlişkiler
berna.akar@tursab.org.tr
0212 259 84 04 / 133

Slovenya’da Türkiye Tanıtım Etkinliği / 12 Şubat 2018 / INCOMING ACENTALARA DUYURU / ÖNEMLİ

TÜRSAB ve THY Ljubljana Müdürlüğü İşbirliğinde 12 Şubat 2018 tarihinde Slovenya’nın Ljubljana şehrinde; THY Ljubljana Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Slovenya’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin ulaşımı için THY tarafından belirlenmiş özel ücretler ve irtibat detayları aşağıda yer almaktadır.

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan e-mail adreslerine katılım teyitlerini ve uçak rezervasyon detaylarını 19 Ocak 2018 tarihine kadar iletmeleri önemle rica olunur.

Tarih : 12 Şubat 2018, Pazartesi günü
Intercontinental Hotel
Saat: 10:30 – 15:00

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.
Berna AKAR
Kurumsal İlişkiler
berna.akar@tursab.org.tr
0212 259 84 04 / 133

Ertelenen Üsküp’te Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı/ 21 Şubat 2018 / INCOMING ACENTALARA DUYURU

13 Aralık 2017 tarihinde Makedonya’nın Üsküp şehrinde gerçekleştirmeyi planladığımız ve hava muhalefeti sebebiyle etkinlik günü iptal edilen Türkiye temalı Turizm Çalıştayı; yine THY Üsküp Müdürlüğü, Makedonya Turizm Ticaret Odası ve TÜRSAB işbirliğinde 21 Şubat 2018, Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. Makedonya’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin katılımlarını aşağıdaki email adresine iletmelerini rica ederiz.

Tarih : 21 Şubat 2018, Çarşamba
Park Hotel & Spa, Üsküp (1732 Street No:4 1000 Skopje)
Saat: 11:00 – 13:00

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.
Berna AKAR
Kurumsal İlişkiler
berna.akar@tursab.org.tr
0212 259 84 04 / 133

Prag’da Türkiye Tanıtım Etkinliği

Çek Cumhuriyeti – Prag / 1 Mart 2018 / Prag Outgoing Acentalarının Katılımlarıyla
1 Mart 2018 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nin Prag şehrinde; THY Prag Müdürlüğü ve TÜRSAB işbirliğinde Türkiye Tanıtım Etkinliği gerçekleştirilecektir.

Prag’dan Türkiye ile çalışan acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin söz konusu etkinliği şimdiden takvimlerine not etmelerini rica ederiz.

Detaylı Bilgi ve LCV için aşağıdaki iletişim bilgileri ile irtibata geçilmesi rica olunur.
Burcu OSANMAZ
Kurumsal İlişkiler
burcu.osanmaz@tursab.org.tr
Tarih: 1 Mart 2018, Perşembe

Danimarka – Finlandiya Türkiye Tanıtım Etkinliği / Mart ayı içerisinde / Tarihler Bildirilecektir.

T.C. Helsinki Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, THY Helsinki ve THY Kopenhag Müdürlükleri ve TÜRSAB İşbirliğinde Mart ayı içerisinde (Tarihler en kısa sürede bildirilecektir.) Helsinki ve Kopenhag şehirlerinde; Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Danimarka ve Finlandiya’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin söz konusu etkinliği şimdiden takvimlerine not etmelerini rica ederiz.

Varşova’da Türkiye Tanıtım Etkinliği / 12 Nisan 2018

T.C. Varşova Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, THY ve TÜRSAB İşbirliğinde 12 Nisan 2018 tarihinde Polonya’nın Varşova şehrinde; Türkiye temalı Turizm Çalıştayı gerçekleştirilecektir.

Polonya’dan Türkiye ile çalışan outgoing acentaların katılacağı ilgili organizasyona iştirak etmek isteyen özellikle incoming odaklı çalışan üyelerimizin söz konusu etkinliği şimdiden takvimlerine not etmelerini rica ederiz.