OTSAD Başkanı, seçimlerde Emin Çakmak’ı destekleyeceğini açıkladı

Ortadoğu Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk

Son Güncelleme Tarihi

Yakın zamanda TÜRSAB Genel Başkan Adaylığını açıklayan ve ‘Birlikten Güç Doğar’ sloganıyla hareket eden Ortadoğu Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk, diğer TÜRSAB Başkan adayı Emin Çakmak’ı destekleyeceğini duyurdu.

İşte TÜRSAB Başkan adayı ve Ortadoğu Seyahat Acenteleri Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk’ın duyurusu:

“Değerli Meslektaşlarım,

Bildiğiniz üzere, bu dönem TÜRSAB Genel Başkan Adaylığımı açıklayarak yol arkadaşlarımızla birlikte çalışmalara başladık. Bugüne kadar bine yakın meslektaşlarımızla bir araya geldik. Dertlerini dinleyip sektörümüzün sorunlarına çözüm üretmeye çalışarak TÜRSAB YK seçilmemiz durumunda neler yapacağımızı anlattık.

2 ve 3 Aralık öncesi muhalefetin tam olmasa da tek vücut olduğunu gördük. Seçime 2 hafta kala akıl almaz ve kabul edilemez bahaneleri öne sürerek TÜRSAB yönetimi seçimi ertelemişlerdir.

Amacımız Seyahat Acentalarına hizmet etmektir. TÜRSAB’ın yeniden eski gücüne ve itibarına kavuşması, üyelerin haklarının korunmasının sağlanması, yeni innovatif projeler ile acentalarımızın yeniden değerlenmesi ve saygın bir kurum haline gelmesi için muhalefet oylarının bölünmemesinin şart olduğu yönünde bizlere tavsiyelerde bulunanlar ile aynı kanaate vardık.

“Birlikten güç doğar” diyerek;

Gerçekleşecek TÜRSAB Genel Kurulu’nda bizimle aynı hedefleri, misyonu ve vizyonu olan TÜRSAB hepimizin Platform Grubu Başkanı Sn. Emin Çakmak’ı destekleyeceğimiz ve yanında olacağımız kamuoyuna saygıyla duyurulur.”