Dünyanın ilk 9 fonksiyonlu eğlence adası Viasea’da pilates dersleri

Last Updated on 6 Nisan 2018 by Yaşar Çelik

Eğitim ve eğlence anlayışını bir arada tutan Viasea, akvaryumda düzenlediği eğitici ve eğlendirici etkinliklerinin yanına; akvaryumun mavi ve doyumsuz atmosferi eşliğinde pilates derslerini de ekledi.

Düzenlenecek dersler, aralarında köpek balıklarının, vatozların ve on binlerce deniz canlısının yaşadığı 88 metreyle Türkiye’nin en uzun akvaryum tünelinde yapılacak.

Uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenecek dersler sabah ve akşam saatlerinde haftanın dört günü 45 dakikalık seanslar olarak yapılacak.

Akvaryumun huzurlu ortamında spor yapma imkanına sahip olacak spor severler, paket dâhilinde ayda 16 seans derse katılabilecek. İki farklı eğitmen tarafından verilecek pilates eğitimleri, Viasea Yıllık Sınırsız kart sahiplerine indirimli olarak aylık 350 TL, normal katılım sağlamak isteyenlere ise 450 TL olarak belirlendi.

VİASEA’DA İLGİNÇ DENEYİMLER

İlk olarak biberonla balık besleme imkânını ziyaretçi deneyimine sunan dünyanın ilk ve tek 9 fonksiyonlu eğlence adası Viasea, 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisini çekiyor. Ayrıca sevimli görüntüleriyle insanların içini ısıtan vatozları elle besleyip, yakından tanıma fırsatı sunan Viasea, insanları canlılara yakınlaştıran misyonuyla ön plana çıkıyor.