Virgin’in Londra-Johannesburg uçuşlarında acentalara çok avantajlı biletleme imkânı

SOTO (Sold Outside-Ticketed Outside/Yurt dışı çıkışlı-yurt dışı varışlı) biletlerin maliyetini düşürerek acentalara bolca kâr ettiren Odamigo Ways & Rooms, Virgin Atlantic’in Londra Heathrow Havalimanı ile Johannesburg arasında başlattığı ikinci günlük uçuşlarında da yüzde 40’lara varan avantajlı biletleme imkânı sunuyor.

Virgin Atlantic Airways, Londra Heathrow Havalimanı ile Güney Afrika Cumhuriyeti’nin önemli şehri Johannesburg arasında ikinci günlük uçuşunu hizmete açıyor. Biletler satışa açılmış olup, uçuşlar 28 Ekim’de başlayacak. Bu uçuş Londra Heathrow Havalimanı’ndan her gün kalkışı olan tek uçuş olma özelliğini taşıyacak ve özellikle iş seyahatleri için dikkat çekici olması beklenmekte. Bu uçuş sayesinde Afrika’nın diğer havalimanları ile olan bağlantı kuvvetlenecek ve buna ek olarak tarifesi Delta ve Virgin Atlantic’in ABD’de 200’den fazla varış noktasına olan uçuşları ile bağlanabilmesi için özel düzenlenecek.

YÜZDE 40’A VARAN AVANTAJLARLA BİLETLEME İMKANI

SOTO (Sold Outside – Ticketed Outside / Yurt dışı çıkışlı-yurt dışı varışlı) biletlerin maliyetini düşürmek acente çalışanlarına ve elbette onların müşterilerine bolca kâr ettiren bir durum, ancak bunu sağlamak genel olarak çok zor. Bu noktada yardımcı rolünü Odamigo Ways & Rooms üstleniyor. SOTO biletlerde çıkış yapılan ülkenin fiyatlarına erişim ve yüzde 40’a varan avantajlarla biletleme imkanı sağlayan Odamigo, acentelerin yüzünü güldürüyor.

Detaylı bilgi için www.odamigo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ODAMIGO ACENTALARININ YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR

2011 yılından bu yana Türk seyahat sektörüne turizm-teknoloji alanında hizmet veren Odamigo Ways & Rooms, kurulduğu günden beri acentelerin yanında yol almayı ilke edinmiştir. Sadece TÜRSAB / KITSAB üyesi seyahat acentelerine hizmet veren, gerçek zamanlı olarak 34’ten fazla tedarikçiden 380 binden fazla otele, 73’ten fazla ülkenin yerel IATA fiyatlarına ulaşım sunan, Türkiye’de temsilciliği (SIP) olmayan hava yolları ve düşük maliyetli hava yolları (LCC) da dahil olmak üzere 900’den fazla hava yoluna ve 20’den fazla ülkede de tren yoluna erişim imkânı sağlayan Odamigo gerek sistem altyapısı gerekse de anlık canlı desteği ile fark yaratmayı başarmıştır.

Detaylı bilgi için www.odamigo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.