Orange Cruises, Hurtigruten’in Türkiye temsilcisi oldu

Orange Travel Group ile Hurtigruten arasında yapılan anlaşmayla Orange Cruises Turizm ve Seyahat A.Ş, dünyanın en büyük keşif gemi firması olan Hurtigruten’in Türkiye temsilcisi oldu.

Malta’da yapılan anlaşma gereği Orange Cruises Malta, Orange Cruises Türkiye, Orange Cruises Kıbrıs ve Orange Cruises Tunus yerleşik ülkelerinde Hurtigruten gemi şirketinin temsilcileri konumuna geldiler.

Norveç’te 125 sene önce kurulan Hurtigruten gemi şirketi bugün Norveç’in batı ve kuzey kıyıları, Antartika, Grönland, İzlanda, Spitsbergen, Alaska ve Kuzey Buz denizi geçişi gibi keşif rotalarında faaliyet gösteriyor.

Konularında uzman keşif ekipleri ile hizmet veren gemilerde sadelik, rahatlatıcı bir ortam sunulurken gemideki yiyecekler ise limanlardan taze olarak temin ediliyor.

12 GÜNLÜK NORVEÇ GEMİ TURLARINDA KUZEY IŞIKLARINI GÖRME GARANTİSİ

1 Ekim-31 Mart tarihleri arasında yapılan 12 günlük Klasik Norveç gemi turlarında Kuzey Işıklarını yüzde 100 görme garantisi veren firma, Kuzey Işıklarının bu tarih aralığındaki turlarda görülememesi durumunda 6 veya 7 günlük sonraki Norveç kıyıları turlarından birini ücretsiz vermeyi taahhüt ediyor. 2018 ve 2019 senesinde inecek olan MS Roald Amundsen ve MS Fridtjof Nansen isimli yeni gemileri Hibrit teknolojisi ile doğa dostu, modern gemi tarzının öncüleri olacak. Bu özel gemi firmasının özel keşif rotalarına ulaşmak için Orange Cruises Türkiye’ye ulaşmak yeterli.