Gökyüzünde İstanbul turu

Havacılık sektörünün öncü kuruluşlarından Kaan Air, İstanbul’un tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gökyüzünden izlemek isteyenlere 15 dakikadan başlayan helikopter turları sunuyor.

Her hafta sonu tüm vergiler dahil 75 eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunulan bu keyifli ve eğlenceli helikopter turu; Boğaz, Tarihi Yarımada ve Haliç güzergahında hiç unutulmayacak görsel bir deneyim yaşatıyor.

Dünyanın önde gelen farklı kategorideki uçak ve helikopter üreticilerinin “exclusive” distribütörlüğünü yapan Kaan Air’den bilet satın almak için www.kaanair.com/helikopter-turlari/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

FAALİYETLERİNİ BÜYÜTÜYOR

Başarı Holding bünyesinde 2000 yılında İstanbul’da kurulan Kaan Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2002 yılından itibaren, helikopter satışı, kiralama, VIP taşımacılık, hava taksi, havadan fotoğraf ve film çekim faaliyetlerinin dışında, devlet ve özel sektörde gerçekleştirdiği kalite hedefli başarılı projelerle pazardaki varlığını güçlendirmeye ve büyütmeye devam ediyor.

GULFSTREAM UÇAKLARININ TÜRKİYE TEMSİLCİSİ

Uzun yıllardır İtalyan helikopter imalatçısı Leonardo Helicopters ve Russians Helicopters/Kamov distribütörlüklerini yapan Kaan Air, geçtiğimiz ay iş birliklerine bir yenisini daha ekleyerek dünyanın teknolojik altyapı bakımından en gelişmiş iş jeti üreticilerinden ABD’li General Dynamics’in iştiraki Gulfstream uçaklarının Türkiye Ticari Satışlar temsilcisi oldu.