EuroLeague’in resmi acentesi Tripoki oldu

Tripoki Kurucusu Ilgaz Bağlıkaya, yeni online seyahat platformu Tripoki'yi Feriye Palace'da gerçekleştirilen basın toplantısında anlattı.

Last Updated on 10 Mayıs 2018 by Turizm Günlüğü

Online seyahat platformu Tripoki, Turkish Airlines Euroleague Basketball’un resmi global seyahat acentesi oldu. İki yıl boyunca Euroleague’in kendi çalışanları, hakemleri, F4 takımları ve medyası için tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak olan Tripoki, kullanıcılarına etkinlikler dahil tüm seyahat planlamalarını tek bir noktadan hızlı ve kolayca yapma imkanı sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan online seyahat platformu Tripoki, Turkish Airlines EuroLeague Basketball ile bir işbirliğine imza atıyor. 2 yıl boyunca EuroLeague Basketball’un resmi global seyahat acentesi olan Tripoki, EuroLeague’in kendi çalışanları, hakemleri, F4 takımları ve medyası için tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayacak.

UZUN DÖNEM ÇALIŞMA DİLEĞİ

Genç ve dinamik bir şirket olarak, otel, uçak, araç kiralama, tur ve etkinlik kategorilerindeki ürünleriyle dünyanın kapılarını müşterilerine açmayı hedeflediklerini belirten Tripoki Kurucusu Ilgaz Bağlıkaya; “Turkish Airlines EuroLeague Basketball ile uzun dönem hedeflerimizin uyuştuğuna inanıyoruz. Hem EuroLeague hem de Tripoki özgür, yeni deneyimlere açık, eğlenceyi ve seyahat etmeyi seven insanlara hitap ediyor. Ancak en önemlisi ikisi de kaliteden asla ödün vermiyor. EuroLeague ile olan işbirliğimizin uzun yıllar devam etmesini diliyorum.” diye konuştu.

SEPET ÖZELLİĞİ

Tripoki, Türkiye’deki online seyahat platformları arasında bir ilki gerçekleştirerek, kullanıcılarının tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra dünyanın dört bir ucundan farklı etkinliklere bilet ve etkinlik paketi alma imkanı da sunuyor. Ayrıca Tripoki’nin sepet özelliği sayesinde kullanıcılar, farklı sitelere yönlendirilmeden ulaşım, konaklama, transfer ihtiyaçlarını tek bir sepette toplayarak, kolayca tek seferde satın alabiliyor. Tripoki aynı zamanda yine bir ilk olarak tüm kredi kartı sahiplerine 9’a kadar dilediği sayıda taksit imkanı da sunuyor.

Tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayan Tripoki açıldı