ORKA Banyo’dan şık bir banyo dolabı kazanma fırsatı

ORKA banyo bugün 280’nin üzerinde yetkin personeli ile Düzce yerleşkesinde yer alan üretim tesisinde 50 bin m2 açık arazi üzerinde 22 bin metrekare kapalı alanda en son Alman ve İtalyan üretim teknolojilerini kullanarak evrensel kalitede üretim yapıyor.

Yurt içinde 25 yıldır sektör lideri olarak 5 milyona yakın evde, dünya çapında 50 ülkede tüketicisi ile buluşan ORKA Banyo’nun Dinar 80 modeli ile banyo dolabınızı değiştirmek ister misiniz?

ORKA Banyo, banyo mobilyaları sektöründe çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik yapısı ve kapasitesi ile sadece şık ve kullanışlı banyo mobilyaları üreterek kazandığı uzmanlığı son teknoloji üretim sistemleri, kalite ve satış sonrası hizmet anlayışı ile destekleyerek inovatif ve özgün tasarımlara imza atıyor, zengin ürün çeşidi ile dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor…

Banyonuzu ORKA Banyo’nun Dinar 80 modeli ile yenilemek için yapmanız gerekenler;

@orkabanyo ve @banyomutfakonesmedia hesaplarını takip et,

• Fotoğrafı beğen,

• Üç arkadaşını bu post’un altında etiketle.

@banyomutfakonesmedia hesabından ileri bir tarifte yapılacak canlı yayın çekilişinde kazanan takipçi açıklanacaktır. Kazanan talihliye ürün İstanbul sınırları içinde montaj dahil, İstanbul dışındaki talihlilere kargo ile ulaştırılacaktır.

@orkabanyo @banyomutfakonesmedia